97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان

مسئول کمیته قلک مهرانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اسفند 97 مطرح کرد؛ توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان

توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان مسئول کمیته قلک مهرانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اسفند 97 مطرح کرد؛


توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان 


مسئول کمیته قلک مهرانه از توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان (از محل دفاتر و یا توسط تحصیلداران) در آخرین ماه سال 97 خبر داد و تاکید کرد: مهرانه با تکیه بر این کمک ها توانسته است در حدود 13 سال گذشته در عرصه خدمت همه جانبه به بیماران مبتلا به سرطان و تامین هزینه های دارو و درمان آنان خوش بدرخشد.


"مینا ارغوانی‌فرد" با اشاره به فعالیت مطلوب کمیته قلک دفاتر تابعه و شهرستانی مهرانه اضافه کرد: به همت عزیزان خیر فعال در کمیته قلک دفاتر شهرستانی، 2499 قلک در دفاتر 14 گانه تحت پوشش مهرانه توزیع گردیده است.


وی با بیان اینکه کمیته قلک مرکز زنجان طبق چارت تشکیلاتی و همانند سایر دفاتر مهرانه خیرمحور بوده و بخش اعظمی از خدمات اجرایی و دفتری بر عهده داوطلبین می باشد، ادامه داد: در اخرین ماه سال 97، 96 خیر به مدت 1332 ساعت و 40 دقیقه در واحدها و زیرمجموعه های کمیته قلک حضوری مؤثر و کارآمد داشته اند.


"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26