97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

1547 بیمار از خدمات رایگان شیمی درمانی مهرانه در این شهرستان بهره‌مند شدند

از ابتدای فعالیت درمانگاه شیمی درمانی مهرانه ابهر تا پایان 97؛ 1547 بیمار از خدمات رایگان شیمی درمانی مهرانه در این شهرستان بهره‌مند شدند

از ابتدای فعالیت درمانگاه شیمی درمانی مهرانه ابهر تا پایان 97؛

1547 بیمار از خدمات رایگان شیمی درمانی مهرانه در این شهرستان بهره‌مند شدند

مدیر اجرایی دفتر مهرانه ابهر از ارائه خدمات رایگان شیمی درمانی مهرانه به 1547 بیمار (در مجموع با 5436 بار مراجعه) در این شهرستان به ارزش بیش از 9 میلیارد و 814 میلیون ریال در بازه زمانی شهریور 94 تا پایان 97 خبر داد.

"عبدالصمد امامی" با بیان اینکه درمانگاه شیمی درمانی مهرانه ابهر در طول هفته به مراجعه کنندگان خدمات لازم را ارائه می کند، اضافه کرد: با استقرار پزشک متخصص در درمانگاه شیمی درمانی ابهر جهت ویزیت رایگان بیماران در روزهای سه شنبه هر هفته نیز از سال 93 تا پایان 97، 8286 بیمار از این خدمت مهرانه بهره مند شده اند.

وی با اشاره به مراجعه بیماران از شهرستان های اطراف ابهر جهت بهره مندی از خدمات یاد شده، عنوان کرد: مهرانه با راه اندازی درمانگاه شیمی درمانی ابهر، از هزینه های سنگین رفت و آمد در کنار سایر هزینه هایی که بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های آنان متحمل می شوند، جلوگیری کرده است.

"روابط عمومی انجمن مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26