97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

تشکیل کارگروه های تخصصی جهت بهره مندی از تکنولوژی های نوین اطلاع رسانی با هدف معرفی مهرانه به اقشار مختلف مردم

مسئول روابط عمومی مهرانه؛ تشکیل کارگروه های تخصصی جهت بهره مندی از تکنولوژی های نوین اطلاع رسانی با هدف معرفی مهرانه به اقشار مختلف مردم

تشکیل کارگروه های تخصصی جهت بهره مندی از تکنولوژی های نوین اطلاع رسانی با هدف معرفی مهرانه به اقشار مختلف مردم مسئول روابط عمومی مهرانه؛

تشکیل کارگروه های تخصصی جهت بهره مندی از تکنولوژی های نوین اطلاع رسانی با هدف معرفی مهرانه به اقشار مختلف مردم

مسئول روابط عمومی انجمن مهرانه بر لزوم تشکیل کارگروه های تخصصی جهت بهره مندی از تکنولوژی های نوین اطلاع رسانی با هدف معرفی مهرانه به اقشار مختلف مردم تاکید کرد و گفت: تلاش می کنیم طبق چارت تشکیلاتی انجمن، از پتانسیل های خبرنگاران رسانه های مکتوب، نوشتاری و دیداری، مستندسازان، فعالان صداوسیما، مسئولین روابط عمومی ادارات، نویسندگان پیشکوت و جوان و عکاسان خبری بهره برده و به عنوان نیروی خیر در گروه های خود دعوت کنیم.

"رسول احدی"، روز یکشنبه 26 اسفند در نشست با سرگروه های واحد روابط عمومی که در محل سالن جلسات "رسول اربابی" کلینیک سخن می گفت، جایگاه روابط عمومی در معرفی صحیح دستگاه ها و نهادها از جمله انجمن مهرانه قابل توجه دانست و ابراز امیدواری کرد تا در کنار تیم رسانه ای قوی متشکل از فعالانی که به هر شیوه ای در حوزه رسانه خدمت می کنند، مهرانه بتواند به شکل شایسته و اثربخش نسبت به پیمودن مسیر خدمت به خلق خدا اقدام کند.

احدی با عنوان " بخش اعظمی از جامعه هدف مهرانه در روستاها و شهرستان های تابعه ساکن می باشند" گفت: برای ادای دین خود در قبال این عزیزان، بخش شهرستان را در واحد روابط عمومی راه اندازی کرده ایم تا اخبار دارای ارزش خبری را در سطح جامعه نشر دهیم.

مسئول واحد روابط عمومی مهرانه همچنین از برگزاری دوره های خبرنگاری و نویسندگی برای داوطببین علاقمند در بخش خبر و رسانه این واحد در آینده ای نزدیک خبر داد.

شایان ذکر است در پایان جلسه مسئول روابط عمومی از لیلا محمدی، خبرنگار مهرانه به دلیل نشر اخبار و تولیدمحتوای مطالب انجمن تقدیر کرد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26