97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

خدمت داوطلبانه 2272 نفرروز خیر به مدت بیش از 6202 ساعت در کلیه دفاتر تحت پوشش انجمن مهرانه

بر اساس آمارهای بهمن ماه کمیته منابع انسانی مطرح شد؛ خدمت داوطلبانه ۲۲۷۲ نفرروز خیر به مدت بیش از ۶۲۰۲ ساعت در کلیه دفاتر تحت پوشش انجمن مهرانه

خدمت داوطلبانه 2272 نفرروز خیر به مدت بیش از 6202 ساعت در کلیه دفاتر تحت پوشش انجمن مهرانه بر اساس آمارهای بهمن ماه کمیته منابع انسانی مطرح شد؛

خدمت داوطلبانه 2272 نفرروز خیر به مدت بیش از 6202 ساعت در کلیه دفاتر تحت پوشش انجمن مهرانه

مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه از خدمت داوطلبانه 2272 نفرروز خیر به مدت 6202 ساعت و 25 دقیقه در کلیه دفاتر تحت پوشش انجمن مهرانه در بهمن 97 خبر داد و گفت: در مدت زمان یاد شده 616 خیر به صورت ثابت در دفاتر تحت پوشش مهرانه جهت اداره امور محوله حضور داشته اند.

"منیره فیروزه" با اشاره به فعالیت واحدهای زیرمجموعه این کمیته در قالب واحدهای آنالیز، ثبت اتوماسیون، بازدید و تعاملات، ارتباطات و هماهنگی، جذب و تقدیر، همایش و تشریفات، تدارکات و پشتیبانی، رابطین دفتر قلک، رابطین دفتر بانوان، رابطین دفتر بنر، رابطین دفتر مفیدی، رابطین کانون‌های مهر، هنرمندان اضافه کرد: به همت واحدهای ذیربط 237 مورد تماس، 119 مورد صدور فرم و 4401 مورد اس.ام.اس جهت انجام وظایف کمیته منابع انسانی طبق چارت تشکیلاتی مهرانه صورت گرفته است.

وی همچنین از برگزاری یک جلسه معارفه خیرین و معرفی 31 نفر به کمیته ها و واحدهای مستقل مهرانه طی بهمن ماه سال جاری گفت و افزود: در یک ماه اخیر 10 عنوان بازدید با اجرای اعضای گروه اجرای واحد بازدید و تعاملات به ثبت رسیده است که در این راستا 126 نفر از کلینیک تخصصی مهرانه که از ماندگارترین کارهای خیر مردم استان زنجان می باشد بازدید کرده اند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
اهدای جهیزیه به مهرانه توسط عروس مهرانه ای
اهدای جهیزیه به مهرانه توسط عروس مهرانه ای
1398/02/05
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28