97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

افزایش 29 درصدی درآمد کمیته بنر مهرانه در بهمن 97

با حضور پررنگ خیرین زنجانی در فعالیت‌های فرهنگی مهرانه و ثبت سفارش بنرهای مناسبتی صورت گرفت؛ افزایش 29 درصدی درآمد کمیته بنر مهرانه در بهمن 97

افزایش 29 درصدی درآمد کمیته بنر مهرانه در بهمن 97 با حضور پررنگ خیرین زنجانی در فعالیت‌های فرهنگی مهرانه و ثبت سفارش بنرهای مناسبتی صورت گرفت؛

افزایش 29 درصدی درآمد کمیته بنر مهرانه در بهمن 97

مسئول کمیته بنر مهرانه با اشاره به اخذ 1237 مورد سفارش انواع بنر مناسبتی و 58 سفارش تاج گل در این کمیته طی بهمن ماه سال جاری از افزایش 29 درصدی درآمدهای حاصله نسبت به دی ماه خبر داد.

"فاطمه صحیحی" که به عنوان خیر و مسئول کمیته بنر در انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان فعالیت می‌کند، تصریح کرد: کمیته بنر 24 ساعته پذیرای سفارشات همشهریان برای تهیه بنرهای مناسبتی اعم از جشن و عزا می‌باشد.

صحیحی موفقیت های این کمیته در تحقق اهداف رسالتهای مجموعه جهت خدمت به بیماران مبتلا به سرطان را حضور پررنگ خیرین زنجانی در فعالیت‌های فرهنگی مهرانه و ثبت سفارش بنرهای مناسبتی دانست و گفت: شهروندان زنجانی از ابتدای تاسیس مهرانه تاکنون به طرق مختلف این مجموعه را در مسیر نیل به اهداف یاری نموده اند که از اعتقادات و باورهای قلبی آنان حکایت دارد.

وی با بیان این‌که این بنرها و تاج‌های گل پس از اتمام مراسمات به واحد بنر بازگردانده می‌شود، تأثیر تبلیغات در معرفی مهرانه به عموم مردم را بسیار حائز اهمیت دانست و عنوان کرد: در واحد بنر تمامی دست‌اندرکاران نسبت به کاری که انجام می‌دهند حساسیت خاصی دارند چرا که مشتری در قبال سفارشی که می‌دهد انتظار کار به نحو شایسته را دارد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
اهدای جهیزیه به مهرانه توسط عروس مهرانه ای
اهدای جهیزیه به مهرانه توسط عروس مهرانه ای
1398/02/05
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28