97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان

مدیرعامل مهرانه در جمع مسئولین و کمیته ها و واحدهای مستقل تاکید کرد؛ لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان

مدیرعامل مهرانه در جمع مسئولین و کمیته ها و واحدهای مستقل تاکید کرد؛


لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان


مدیرعامل مهرانه بر لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان با شرکت کلیه فعالین کمیته ها و واحدهای مستقل دفاتر 13 گانه شهرستانی و دفتر مرکز زنجان همراه با تشکیل کارگاه های تخصصی تاکید کرد.


"مهندس اصغر وثوق"، مدیرعامل مهرانه در این نشست که صبح پنجشنبه27 دی 97 در سالن جلسات "اربابی" کلینیک تخصصی مهرانه برگزار گردید، به میزان کمکهای نقدی 180 میلیون تومانی جمع آوری شده در یک ماه اخیر شهرستان ها اشاره کرد و گفت: این مهم حاکی از جایگاه مهم شهرستان ها برای تحقق اهداف مهرانه در عرصه خدمت به همنوع می باشد.


مهندس وثوق بر لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان با شرکت کلیه فعالین کمیته ها و واحدهای مستقل دفاتر 13 گانه شهرستانی و دفتر مرکز زنجان تاکید کرد.


" بهروز کاوندی"، مسئول کمیته شهرستان های مهرانه نیز ضمن تاکید بر ارائه مطالب آموزشی حاوی نکات مهم جهت فعالیت یکدست کمیته ها و واحدها طبق چارت تشکیلاتی ابراز کرد: ضروریست سرکمیته ها طبق اولویت بندی هایی که هر سرکمیته مربوطه تشخیص می دهند به مخاطبین خیر فعال در شهرستان ها در کارگاه ها ارائه نمایند.


در ادامه این نشست هر یک از اعضای حاضر در نشست با ارائه گزارشی از بسترهای فراهم شده جهت تشکیل کارگاه های تخصصی مربوطه با حضور مسئولین شهرستانی هدف، نقطه نظرات خود را برای برپایی اثربخش همایش سوم اسفند بیان کردند.


"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26
توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
مسئول کمیته قلک مهرانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اسفند 97 مطرح کرد؛ توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
1398/01/25