98
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

حمایت مالی کارمندان شاغل در 38 اداره دولتی و خصوصی زنجان از مهرانه

قائم مقام کمیته جذب مشارکت‌های مالی مهرانه مطرح کرد؛ حمایت مالی کارمندان شاغل در 38 اداره دولتی و خصوصی زنجان از مهرانه/ افزایش 44 درصدی واریزی‌های اینترنتی خیرین به حساب مهرانه در 9 ماهه نخست سال 97

قائم مقام کمیته جذب مشارکت‌های مالی مهرانه مطرح کرد؛


حمایت مالی کارمندان شاغل در 38 اداره دولتی و خصوصی زنجان از مهرانه/ افزایش 44 درصدی واریزی‌های اینترنتی خیرین به حساب مهرانه در 9 ماهه نخست سال 97


قائم مقام کمیته جذب مشارکت‌های مالی مهرانه با اعلام این‌که حدود 38 ارگان دولتی و خصوصی و شرکت‌ها و واحدهای تولیدی در حوزه کسر از حقوق با واحد ذی‌ربط این انجمن همکاری می‌کنند، گفت: میزان درآمد واحد کسر از حقوق در 9 ماهه سال 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش 18 درصدی هماره بوده است.
به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان، اسکندری با بیان این‌که کمیته جذب کمک‌های مالی که نیمه دوم سال 93 تأسیس گردید شامل واحدهای کسر از حقوق، ماهیانه، موردی و اینترنتی می‌باشد که اداره هر واحد زیر نظر مسئول کمیته به صورت خیری است، اظهار کرد: واحد کسر از حقوق برقراری ارتباط به ادارات، سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌ها بوده و ضمن دعوت از پرسنل آن دستگاه‌ها جهت بازدید از کلینیک و عملکرد مهرانه از کسانی که به صورت داوطلبانه با میل باطنی حاضر به کمک و یاری مهرانه هستند با هماهنگی دستگاه مربوطه ماهیانه مبلغی ولو ناچیز یا کسر از حقوق و واریز به حساب مهرانه را در دستور کار قرار دارد.
آتوسا اسکندری با اعلام این‌که حدود 38 ارگان دولتی و خصوصی و شرکت‌ها و واحدهای تولیدی در حوزه کسر از حقوق با این واحد همکاری می‌کنند، تصریح کرد: میزان درآمد واحد کسر از حقوق در 9 ماهه سال 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش 18 درصدی هماره بوده است.
قائم مقام کمیته جذب مشارکت‌های مالی مهرانه اضافه کرد: گروه بازدید و تعاملات مهرانه با دعوت از سازمان‌ها، ارگان‌ها و نهادها برای بازدید از کلینیک تخصصی مهرانه اقدام می‌کند در این بین اشخاصی که داوطلبانه برای مساعدت مالی تمایل به اختصاص درصدی از حقوق خود برای صرف بیماران مبتلا به سرطان دارند از طریق یک نفر رابط به این واحد معرفی می‌شوند.
اسکندری عنوان کرد: برخی از ادارات و دستگاه‌ها به دلیل پرداخت حقوق کارمندانشان از مرکز، برای مشارکت در امر کمک‌رسانی به بیماران مبتلا، در صورت تمایل به صورت ماهیانه قبوض مربوطه صادر می‌شود. این افراد نیز به واحد ماهیانه و موردی معرفی می‌شوند.
وی ادامه داد: واحد ماهیانه و موردی در وهله نخست افرادی را که تمایل به یاری مهرانه را دارند شناسایی و با عضو نمودن آن‌ها در این انجمن با تکمیل فرم عضویت اقدام به صدور قبض ماهیانه با مبلغ درخواستی خود شخص نموده و توسط پرسنل مهرانه به درب منازل یا محل کار افراد ارسال و وجه موردنظر را دریافت و به حساب مهرانه واریز می‌نمایند و خیرین این واحد نیز در صورت تمایل می‌توانند مبلغ ماهیانه خود را افزایش دهند.
اسکندری با اشاره به حمایت ماهانه 1600 نفری خیرین و دریافت کمک های نقدی این عزیزان و صدور قبوض ماهانه برای آنان ادامه داد: درآمد این واحد در 9 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال 96، 14 درصد رشد داشته است.


 
قائم مقام کمیته جذب مشارکت‌های مالی مهرانه تصریح کرد: البته گاهی اوقات افرادی هم هستند که به صورت موردی هزینه نذورات و مراسمات و سایر خود را یک جا به حساب انجمن مهرانه واریز می‌کنند که سازماندهی این موارد نیز بر عهده واحد ماهیانه و موردی می‌باشد.
وی گفت: خوشبختانه در سال های اخیر فعالیت واحد کسر از حقوق مهرانه پررنگ‌تر شده است که در این بین باید به نقش مثبت و مؤثر فعالیت گروه بازدید و تعاملات و حضور مسئولان و کارمندان ادارات و نهادها در ورزش صبحگاهی انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان اشاره کرد.
اسکندری با اشاره به ثبت 174 تراکنش در واحد اینترنتی این کمیته در آذر 97 از افزایش 44 درصدی کمک های خیرین در 9 ماهه سال 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل از طریق کمک اینترنتی خبر داد.
"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"

نظر شما چیست
آخرین اخبار
آدرس سفارشات بنر و تاج گل مهرانه ی تهران
آدرس سفارشات بنر و تاج گل مهرانه ی تهران
1398/04/29
دفاتر سفارش بنر مهرانه در زنجان
دفاتر سفارش بنر مهرانه در زنجان
1398/04/29
روزی که خادمین حرم امام رضا (ع) عطر امامت را به بیماران مهرانه هدیه کردند
روزی که خادمین حرم امام رضا (ع) عطر امامت را به بیماران مهرانه هدیه کردند
1398/04/23