97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

بنیانگذاران، فعالین و پیشکسوتان ورزشی انجمن مهرانه تقدیر شدند

به همت انجمن پیشکسوتان ورزشی استان زنجان؛ بنیانگذاران، فعالین و پیشکسوتان ورزشی انجمن مهرانه تقدیر شدند

بنیانگذاران، فعالین و پیشکسوتان ورزشی انجمن مهرانه تقدیر شدند

به همت انجمن پیشکسوتان ورزشی استان زنجان؛

بنیانگذاران، فعالین و پیشکسوتان ورزشی انجمن مهرانه تقدیر شدند

انجمن پیشکسوتان ورزشی استان زنجان عصر چهارشنبه 19 دی 97 در راستای تکریم و تقدیر از فعالان ، زحمتکشان و خیرین عرصه‌های ورزشی ، فرهنگی و ... استان زنجان از بنیانگذاران و مسئولین انجمن مهرانه خانم دکتر "مینوش مقیمی"، حاج "محمد حدیدیان"،مهندس "اصغر وثوق"، "مهندس جواد گرانمایه" و حاج "کمال الدین محرمی" تقدیر کرد.

مهندس وثوق، مؤسس مهرانه در این مراسم که در محل سالن همایش های بین المللی برگزار شد، بر لزوم تبیین جایگاه پیشکسوتان فرهنگی، ورزشی، پزشکی، ادبی و ... استان تاکید کرد و مهرانه را محلی برای معرفی گنجینه های معنوی زنجان دانست.

وی با گرامیداشت یاد مرحوم شفیع ابریشمی، مرحوم دکتر مهدوی و همچنین فرهیختگان فعال زنجانی که در قید حیات می باشند، گفت: در صورت تصویب هیئت امناء و مدیره مهرانه، آمادگی داریم در مسیر تبیین جایگاه ستاره های پرفروغ زنجانی به وظیفه مان در قبال شهروندان خیرمان عمل کنیم.

حاج "ابوالفضل خلیلی"، رئیس انجمن پیشکسوتان استان زنجان نیز ضمن تقدیر از دست اندرکاران مهرانه با تشریح دیدگاه مردم و مسئولین کشور نسبت به زنجانی ها عنوان کرد: مؤسسین مهرانه با بنا نهادن این مجموعه و خدمتی بی منت به بندگان خدا، آبروی زنجان را خریدند.

استاد "ذبیح اله شاه محمدی"، پیشکسوت علمی، فرهنگی و ورزشی زنجان هم با اشاره به فعالیت کتابخانه مهرانه در محل مهمانسرای این انجمن را احداث کتابخانه در هر سازمان و مجموعه ای را بیانگر فرهنگ و تمدن اعلام کرد.

همچنین "بهروز کاوندی"، پیشکسوت ورزشی و عضو فعال واحد ورزش مهرانه با ارائه گزارشی از فعالیتهای این واحد از برپایی ورزش همگانی مهرانه به صورت همزمان در زنجان و 10 شهر و شهرستان دارای دفتر در داخل استان و 3 شهرستان خارج از استان (میانه، تکاب و بیجار) در سال پیش رو خبر داد.


پیش از برگزاری همایش، پیشکسوتان ورزشی، فرهنگی، علمی و ... استان زنجان از کلینیک مهرانه بازدید کردند.


 مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در این بازدید ضمن تشریح فعالیتهای این مجموعه تاکید کرد: مهرانه فارغ از هر گونه دیدگاه سیاسی، تنها خدمت به همنوع را در دستور کار قرار داده است.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"

نظر شما چیست
آخرین اخبار
تشکیل 111 فقره پرونده مربوط به بیماران مبتلا به سرطان در دفتر مرکزی مهرانه/پرونده 126 بیمار نیز توسط مددکاران تکمیل شد
مسئول کمیته مددکاری مهرانه: تشکیل 111 فقره پرونده مربوط به بیماران مبتلا به سرطان در دفتر مرکزی مهرانه/پرونده 126 بیمار نیز توسط مددکاران تکمیل شد
1397/11/03
پیام مربوط به تقدیر مدیرعامل مهرانه از تلاشگران کمیته آموزش و پیشگیری
پیام مربوط به تقدیر مدیرعامل مهرانه از تلاشگران کمیته آموزش و پیشگیری
1397/11/02
تشکیل 841 کلاس تقویتی و آموزشی برای دانش آموزان تحت پوشش مهرانه
با حمایت فرهنگیان خیر زنجانی صورت گرفت؛ تشکیل ۸۴۱ کلاس تقویتی و آموزشی برای دانش آموزان تحت پوشش مهرانه
1397/11/02
آقای "ایمانی‌برندق"، خیر اهل خلخال استان اردبیل و ساکن زنجان امروز سه شنبه 2 بهمن 97 با حضور در دفتر مرکزی مهرانه جواهرات اهدائی مادر خود به نام خانم "باختر قهرمانی" را به این مجموعه اهداء کرد.
خیر خلخالی ساکن زنجان، جواهرات خود را به مهرانه هدیه کرد آقای "ایمانی‌برندق"، خیر اهل خلخال استان اردبیل و ساکن زنجان امروز سه شنبه 2 بهمن 97 با حضور در دفتر مرکزی مهرانه جواهرات اهدائی مادر خود ...
1397/11/02
رفع دغدغه‌ها و نیازهای بیماران مبتلا به سرطان؛ دغدغه اصلی مهرانه/ من از نزدیک شاهد خدمت خالصانه مهرانه به مردم هستم
خیر فعال کمیته آموزش و پیشگیری مهرانه: رفع دغدغه‌ها و نیازهای بیماران مبتلا به سرطان؛ دغدغه اصلی مهرانه/ من از نزدیک شاهد خدمت خالصانه مهرانه به مردم هستم
1397/11/01
بیش از 1270 انواع بنر و تاج گل در کمیته بنر مهرانه به ثبت رسید/هزینه‌های حاصله در راستای حمایت دارو و درمان بیماران صرف خواهد شد
با نهادینه شدن فرهنگ پرداخت هزینه‌های احسان، مراسم و جشن‌های مذهبی و مناسبتی در میان مردم زنجان/ بیش از 1270 انواع بنر و تاج گل در کمیته بنر مهرانه به ثبت رسید/هزینه‌های حاصله در راستای حمایت دار ...
1397/11/01
گفت‌وگو با نسرین؛ دختری که به سرطان باج نداد!
گفت‌وگو با نسرین؛ دختری که به سرطان باج نداد! من با وجود همسرم، با تمام سختی‌های دنیا می‌جنگم سرطان که چیزی نیست!
1397/10/30