97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه در حوزه "دارو" و "درمان" خدمتگزار واقعی بیماران مبتلا به سرطان است

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی زنجان: مهرانه در حوزه "دارو" و "درمان" خدمتگزار واقعی بیماران مبتلا به سرطان است

مهرانه در حوزه "دارو" و "درمان" خدمتگزار واقعی بیماران مبتلا به سرطان است رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

مهرانه در حوزه "دارو" و "درمان" خدمتگزار واقعی بیماران مبتلا به سرطان است

"دکتر میترا پیامی بوساری"، رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در بازدید جمعی از کارشناسان ارشد نظام سلامت این مرکز از کلینیک تخصصی مهرانه با بیان اینکه این مجموعه یکی از افتخارات مردم استان زنجان و ایران محسوب می شود، اضافه کرد: مهرانه در نوع خود یکی از مراکز منحصربفرد کشور و ماحصل تلاش جمعی است.

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه وجود چنین مجموعه ای که در بحث خدمت به بیماران مبتلا به سرطان به عنوان قشر آسیب ‌پذیر کشور که خانواده آنان برای درمان عزیزشان متحمل هزینه های سنگین دارو و درمان می‌شدند نیاز اساسی کشور بود، ابراز کرد: مهرانه با استقرار تجهیزات مدرن که برخی از آن در سطح کشور و حتی خاورمیانه کم نظیر است در عرصه خدمت به همنوع خوش درخشیده است.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26