97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

تمامی مراحل جذب خیر در مهرانه و هدایت وی به کمیته ها و واحدها، طبق چارت تشکیلاتی در دفاتر تابعه عملیاتی شود

مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه در نشست با خیرین دفتر دندی: تمامی مراحل جذب خیر در مهرانه و هدایت وی به کمیته ها و واحدها، طبق چارت تشکیلاتی در دفاتر تابعه عملیاتی شود

تمامی مراحل جذب خیر در مهرانه و هدایت وی به کمیته ها و واحدها، طبق چارت تشکیلاتی در دفاتر تابعه عملیاتی شود مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه در نشست با خیرین دفتر دندی:

تمامی مراحل جذب خیر در مهرانه و هدایت وی به کمیته ها و واحدها، طبق چارت تشکیلاتی در دفاتر تابعه عملیاتی شود

"منیره فیروزه"، مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه صبح دوشنبه 16 آذر 97 در نشست با مسئولین و خیرین مهرانه دندی که در محل این دفتر برگزار شد، کمیته منابع انسانی را قلب تپنده مجموعه دانست که وظیفه جذب نیروهای داوطلب فعال به شریان های مهرانه را دارد.

وی ضمن تشریح وظایف و حیطه کاری واحدهای زیرمجموعه کمیته منابع انسانی اعم از آنالیز، ثبت اتوماسیون، جذب و تقدیر، ارتباطات و هماهنگی، همایش و تشریفات، بازدید و تعاملات، هنرمندان، تدارکات و پشتیبانی، رابطین منابع و دفاتر، روابط بین الملل، شهرستان تاکید کرد برای ارتباط کلامی اثربخش تماس گیرنده با فرد داوطلب، مهارت های لازم جهت ایجاد ارتباط با داوطلبین در خیرین کمیته منابع انسانی پرورش می دهیم.

فیروزه با بیان اینکه در جذب خیرین باید شرایط کاری داوطلب را جویا شویم تا وی بدون هیچ مشکلی بتواند امورات مورد دلخواه خود را در مهرانه اداره کند، راهکارهای ارتباط با خیر را برای مسئولین دفتر دندی ارائه کرد.

وی ضمن تاکید بر لزوم برگزاری جلسات معارفه به صورت هفتگی در ساعات و زمان مقرر در تمامی دفاتر شهرستانی توسط مسئولین منابع انسانی عنوان کرد: ثبت رزومه کاری خیرین در مجموعه در تمامی بخش ها و واحدها و کمیته ها باید مدنظر باشد چرا که تمامی فعالیت های ریز و درشت اعم از مالی، اجرایی و ... باید ثبت و ضبط گردد.

فیروزه اضافه کرد: کمیته منابع انسانی موظف است صفر تا صد جذب داوطلب برای فعالیت در کمیته یا واحد زیرمجموعه را تحت نظر داشته باشد تا در صورت عدم اعلام همکاری در کمیته قبلی وی را طبق علاقمندی به واحد یا کمیته مدنظر هدایت کند. چرا که تمامی فعالیت وی باید در دفتر مربوطه ثبت و ضبط گردد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
دوچرخه سواران مهرانه‌ای به شهر "ماسال" جمهوری آذربایجان رسیدند
دوچرخه سواران مهرانه‌ای به شهر "ماسال" جمهوری آذربایجان رسیدند
1397/12/28
تشکیل کارگروه های تخصصی جهت بهره مندی از تکنولوژی های نوین اطلاع رسانی با هدف معرفی مهرانه به اقشار مختلف مردم
مسئول روابط عمومی مهرانه؛ تشکیل کارگروه های تخصصی جهت بهره مندی از تکنولوژی های نوین اطلاع رسانی با هدف معرفی مهرانه به اقشار مختلف مردم
1397/12/28
شاید واقعا زندگی زیاد هم سخت نیست و همین گذر زمان هم این سختی را کمتر میکند.
مهربانی را با آمدن بهار و سال جدید، از یک دیگر دریغ نکنیم! در واپسین روز های آخر سال که اسفند چمدان بسته، ما را ترک میکند و مژده ی آمدن بهار را میدهد ؛می اندیشم به دنیایی که اینروزها زیادی بی رحم ش ...
1397/12/27
حضور موفق مهرانه در فضاهای مجازی با بهره گیری از امکانات صوتی و تصویری نوین
مسئول سمعی بصری مهرانه در نشست سالانه با مدیرعامل با اشاره به عملکرد یک ساله این واحد مطرح کرد؛ حضور موفق مهرانه در فضاهای مجازی با بهره گیری از امکانات صوتی و تصویری نوین
1397/12/27
اطلاعیه
اطلاعیه
1397/12/27