97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

نکات ضروری در پیشگیری از سرطان سینه برای بانوان زنجانی ارائه شد

نکات ضروری در پیشگیری از سرطان سینه برای بانوان زنجانی ارائه شد

نکات ضروری در پیشگیری از سرطان سینه برای بانوان زنجانی ارائه شد نکات ضروری در پیشگیری از سرطان سینه برای بانوان زنجانی ارائه شد

خانم ایلیایی، مدرس خیر کمیته آموزش و پیشگیری مهرانه عصر سه‌شنبه 6 آذر 97 با حضور در کارگاه پیشگیری از سرطان که در محل ساختمان کمیته بانوان طبق روال هر هفته سه‌شنبه‌ها برگزار گردید، نکات ضروری اعم از تئوری و عملی جهت تشخیص بهنگام سرطان سینه را ارائه کرد و گفت: سرطان سینه در بین بانوان ایرانی از شایع‌ترین نوع سرطان است، این بیماری در مراحل اولیه تشخیص، با کمترین هزینه قابل درمان می‌باشد.

وی ضمن تاکید بر لزوم اصلاح الگوی تغذیه خانوارها ابراز کرد: ضروری است برای داشتن خانواده سالم، از پخت و تهیه انواع غذاهای پرچرب و پرنمک اجتناب نمائیم.

همچنین در این کارگاه آموزشی "مینا ارغوانی‌فرد"، مسئول کمیته بانوان مهرانه با اشاره به فعالیت واحدهای تبلیغات، خیاطی، بازارچه، مهمانسرا، هنری، مذهبی، پارک بانوان و ورزش و ... در زیرمجموعه این کمیته تصریح کرد: تمامی برنامه‌ها و فعالیت های این کمیته در واحدهای یاد شده توسط بانوان و دختران خیر اجرا می‌گردد.

وی از بانوان حاضر در کارگاه پیشگیری از سرطان سینه خواست تا براساس علاقمندی‌های خود در زیرشاخه‌های مهرانه فعالیت کنند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26