97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

نشست مدیرعامل مهرانه با خیرین، خبرنگاران و دست‌اندرکاران روابط عمومی مجموعه برگزار شد

در راستای افزایش ارتباط رسانه‌ای با ارباب جراید و تبلیغات گسترده در سطح استانی و ملی مهرانه/ نشست مدیرعامل مهرانه با خیرین، خبرنگاران و دست‌اندرکاران روابط عمومی مجموعه برگزار شد

نشست مدیرعامل مهرانه با خیرین، خبرنگاران و دست‌اندرکاران روابط عمومی مجموعه برگزار شد در راستای افزایش ارتباط رسانه‌ای با ارباب جراید و تبلیغات گسترده در سطح استانی و ملی مهرانه/

نشست مدیرعامل مهرانه با خیرین، خبرنگاران و دست‌اندرکاران روابط عمومی مجموعه برگزار شد

"مهندس اصغر وثوق"، مدیرعامل مهرانه در این نشست که عصر پنجشنبه 24 آبان 97 در محل سالن رادیوتراپی برگزار گردید، با اشاره به نقش موثر رسانه در افزایش اطلاعات و آگاهی عموم جامعه از همراهی خبرنگاران و رسانه‌های داخل استان زنجان قدردانی کرد و گفت: ضروری است تا فعالیت‌های مهرانه در تمامی ابعاد و با بهره‌گیری از تجهیزات به روز و فنی اطلاع‌رسانی تصویری، شنیداری و مکتوب در سطح گسترده منعکس گردد.

"رسول احدی"، خیرمسئول روابط عمومی نیز ضمن تاکید بر لزوم افزایش فعالیت های این واحد، تشکیل و ساماندهی زیرمجموعه روابط عمومی افزود: تلاش می کنیم تا با تبیین جایگاه حقیقی روابط عمومی در مهرانه، برای پیشبرد اهداف متعالی انجمن بیشاز پیش تلاش نمائیم.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26