97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

وجود خیریه‌هایی همچمون مهرانه، مایه سربلندی استان زنجان است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان: وجود خیریه‌هایی همچمون مهرانه، مایه سربلندی استان زنجان است

وجود خیریه‌هایی همچمون مهرانه، مایه سربلندی استان زنجان است نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان:

وجود خیریه‌هایی همچمون مهرانه، مایه سربلندی استان زنجان است

حجت‌الاسلام علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان صبح پنجشنبه 24 آبان 97 در دیدار اعضای هیئات امنا و مدیره مهرانه با ایشان با اشاره به پیگیری خدمات ارزشمند مهرانه اظهار کرد: خوشبختانه در زنجان خیریه های  خوبی فعالیت دارند که وجودشان مایه سربلندی است و در بین آنها مهرانه رنگ وبوی دیگری دارد و در بین مردم محبوب و خوشنام است.

وی عنوان کرد:  این مجموعه برای پیشرفت در امور  مخصوصا در حوزه پیشگیری که اهمیت بسیاری دارد نیازمند به‌روزرسانی اطلاعات و خدمات می‌باشد که باید مدنظر مسئولین باشد.

امام جمعه زنجان روش‌های به حداقل رساندن هزینه ها، دقت در مصرف درآمدها و کمک های مردمی را از ویژگی‌های بارز مهرانه اعلام کرد و آن را مرهون مشاوره‌های منطقی و عاقلانه اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره انجمن دانست و گفت: حساسیت دست‌اندرکاران مهرانه سبب شده تا این مجموعه به یک برند در سطح کشور مطرح شود.

وی اعتماد مردم را بزرگترین سرمایه مهرانه عنوان کرد و افزود: خداوند متعال نیز با توجه به نیات خالص دست اندرکاران و خیرین، نگاه ویژه ای به مهرانه دارد.

همچنین "مهندس اصغر وثوق"، مدیرعامل و بنیانگزار مهرانه ضمن ارائه تاریخچه‌ای از فعالیت‌های مهرانه در حوزه دارو و درمان و آموزش و پیشگیری از عملکرد مهرانه در حوزه مالی و اطلاع رسانی گزارش کلی را تشریح کرد و گفت: مسائل مالی مهرانه توسط حسابرسان قسم خورده رصد و پایش می‌شود که حکایت از خدمات خالصانه در چارچوب اصول تعیین شده مجموعه دارد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
پیام بنیانگذاران مهرانه به مناسبت سیزدهمین سالروز تأسیس انجمن خیریه مهرانه
پیام بنیانگذاران مهرانه به مناسبت سیزدهمین سالروز تأسیس انجمن خیریه مهرانه
1397/09/26
"25 آذر؛ سالروز تاسیس انجمن خیریه مهرانه مبارک"
"۲۵ آذر؛ سالروز تاسیس انجمن خیریه مهرانه مبارک" ما مسئول هستیم در نشر و پرورش و رواج انسانیت ! برای انسانیت هم باید مهربان بمانیم!
1397/09/25