97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

تاکید بر لزوم نشر عملکرد مهرانه در حوزه بهداشت و درمان در صداوسیمای مرکز زنجان و شبکه های سراسری

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در نشست با اعضای هیئت مدیره مهرانه اعلام کرد؛ تاکید بر لزوم نشر عملکرد مهرانه در حوزه بهداشت و درمان در صداوسیمای مرکز زنجان و شبکه های سراسری

تاکید بر لزوم نشر عملکرد مهرانه در حوزه بهداشت و درمان در صداوسیمای مرکز زنجان و شبکه های سراسری مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در نشست با اعضای هیئت مدیره مهرانه اعلام کرد؛

تاکید بر لزوم نشر عملکرد مهرانه در حوزه بهداشت و درمان در صداوسیمای مرکز زنجان و شبکه های سراسری

"محسن لطیفی" ظهر سه‌شنبه 15 آبان 97 در دیدار اعضای هیئت مدیره مهرانه با ایشان که در محل دفتر مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان برگزار گردید، با بیان اینکه آوازه مهرانه به گوش ما نیز رسیده است، خدمت این مجموعه را عمل به دستورات اسلام دانست و اظهار کرد: اساس دین اسلام مهربانی، مودت و کمک به همنوع است که مهرانه توانسته در این زمینه خدمتگزار قابلی برای همنوعان باشد.

وی خدمات قابل تقدیر مهرانه را زیبنده دین اسلام و نظام اسلامی عنوان کرد و خطاب به خیرین مهرانه گفت: ما به فعالیت خیرین در امور عام المنفعه به ویژه انجمن مهرانه غبطه می خوریم.

لطیفی با عنوان "صداوسیما بر خود لازم می داند در حوزه کاری خود خدمت گذار مهرانه باشد" به وظایف اطلاع رسانی رسانه ملی اشاره کرد و افزود: خدمات آموزش و پیشگیری مهرانه قابلیت الگو شدن برای شبکه بهداشت و درمان کشور را دارد.

وی ضمن تاکید بر لزوم نشر عملکرد مهرانه در حوزه بهداشت و درمان در صداوسیمای مرکز زنجان و شبکه های سراسری، قول داد تا اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26