97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

کارگاه پیشگیری از سرطان مهرانه با حضور 21 نفر از بانوان زنجانی در محل "کمیته بانوان" مهرانه برگزار شد

کارگاه پیشگیری از سرطان مهرانه با حضور ۲۱ نفر از بانوان زنجانی در محل "کمیته بانوان" مهرانه برگزار شد

کارگاه پیشگیری از سرطان مهرانه با حضور 21 نفر از بانوان زنجانی در محل "کمیته بانوان" مهرانه برگزار شد کارگاه پیشگیری از سرطان مهرانه با حضور 21 نفر از بانوان زنجانی در محل "کمیته بانوان" مهرانه برگزار شد

در کارگاه پیشگیری از سرطان مهرانه که عصر سه‌شنبه یکم آبان 97 برگزار گردید، خانم "ایلیایی" به عنوان مدرس خیر کمیته آموزش و پیشگیری ضمن ارائه تعریفی از سرطان تاکید کرد که مصرف دخانیات و سیگار و عدم توجه به تغذیه سالم قطعا در ابتلا به سرطان موثر است، افزود: توجه به ورزش همگانی، عدم استعمال سیگار و تغییر عادت غذایی و گرایش به مصرف محصولات، میوه‌جات و سبزیجات سالم می تواند در پیشگیری از سرطان نقش تعیین‌کننده ای ایفا نماید.

ایلیایی سرطان سینه را از شایع‌ترین انواع سرطان‌ها در بین بانوان اعلام کرد و گفت: با تشخیص به موقع سرطان می‌توان از ابتلای جدی به این بیماری جلوگیری کرد.

وی در پایان نحوه معاینه بدن توسط خود فرد را تشریح کرد.

همچنین "مینا ارغوانی‌فرد"، مسئول کمیته بانوان مهرانه در این کارگاه آموزشی با اشاره به تاریخچه فعالیت‌های 12 ساله انجمن در امر "دارو و درمان" و "آموزش و پیشگیری" در مورد حضور پررنگ بانوان خیر در واحدهای زیرمجموعه این کمیته توضیحاتی را ارائه کرد و از حاضرین خواست تا به خانواده بزرگ مهرانه‌ای‌ها بپیوندند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26
توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
مسئول کمیته قلک مهرانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اسفند 97 مطرح کرد؛ توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
1398/01/25