97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

بهره‌مندی 212 دانش‌‌آموز مهرانه‌ای از خدمات آموزش تحصیلی مجموعه تا پایان شهریور 97

با هدف جلوگیری از افت تحصیلی دانش‌آموزان صورت گرفت؛ بهره‌مندی ۲۱۲ دانش‌‌آموز مهرانه‌ای از خدمات آموزش تحصیلی مجموعه تا پایان شهریور ۹۷

بهره‌مندی 212 دانش‌‌آموز مهرانه‌ای از خدمات آموزش تحصیلی مجموعه تا پایان شهریور 97 با هدف جلوگیری از افت تحصیلی دانش‌آموزان صورت گرفت؛

بهره‌مندی 212 دانش‌‌آموز مهرانه‌ای از خدمات آموزش تحصیلی مجموعه تا پایان شهریور 97

"اکرم رفیعی"، مسئول واحد آموزش تحصیلی مهرانه از بهره‌مندی 212 نفری دانش‌آموزان مبتلا به سرطان و یا دارای والدین بیمار از خدمات آموزش تحصیلی این مجموعه از ابتدای فعالیت تا پایان شهریور 97 خبر داد و گفت: یک چهارم این دانش ‌اموزان به تازگی وارد واحد آموزش تحصیلی مهرانه شده‌اند.

مسئول واحد آموزش تحصیلی انجمن خیریه مهرانه با عنوان این‌که سرطان یک بیماری هزینه‌بر است و در خانواده‌ای که بیمار مبتلا به سرطان وجود دارد مشکلات اقتصادی شایع‌ترین مسئله می‌تواند باشد، تصریح کرد: بر این اساس خیران واحد آموزش تحصیلی به منظور حذف هزینه‌های مربوط به شهریه و پرداختی‌های مربوط به ایاب و ذهاب سرویس مدارس با مدیران مدارس جلسات و نشست‌هایی برگزار کرده‌اند که نتایج بسیار مثبتی به همراه داشته است.


وی با اشاره به پرداخت هزینه کتب و لباسهای فرم 12 دانش آموز در سال جاری و همچنین معرفی 163 دانش‌آموز علاقمند به حضور در کلاسهای علمی و زبان تا پایان شهریور 97 ابراز کرد: واحد آموزش تحصیلی با هماهنگی مسئولین خیر آموزشگاه های علمی و زبانکده‌های سطح شهر زنجان زمینه های لازم را برای علم آموزش دانش اموزان هدف فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای راه اندازی واحد آموزش تحصیلی 23 نفر از خدمات مشاوره تحصیلی مهرانه بهره‌‌مند شده‌اند، اضافه کرد: باعث افتخار است که در سال 97، 2 نفر از دانش آموزان تحت پوشش این واحد در دانشگاه سراسر پذیرفته شده‌اند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26
توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
مسئول کمیته قلک مهرانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اسفند 97 مطرح کرد؛ توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
1398/01/25