97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

خدمات بی‌دریغ خیرین در مهرانه؛ روحیه فداکاری و جانبازی هشت سال دفاع مقدس را برایم زنده کرد

غواص ارومیه‌ای دوران هشت سال دفاع مقدس در بازدید از مهرانه: خدمات بی‌دریغ خیرین در مهرانه؛ روحیه فداکاری و جانبازی هشت سال دفاع مقدس را برایم زنده کرد

خدمات بی‌دریغ خیرین در مهرانه؛ روحیه فداکاری و جانبازی هشت سال دفاع مقدس را برایم زنده کرد غواص ارومیه‌ای دوران هشت سال دفاع مقدس در بازدید از مهرانه:

خدمات بی‌دریغ خیرین در مهرانه؛ روحیه فداکاری و جانبازی هشت سال دفاع مقدس را برایم زنده کرد

"حسن سبحانی"، مدرس دانشگاه و غواص ارومیه‌ای دوران هشت سال دفاع مقدس ظهر پنجشنبه 26 مهر 97 در بازدید جمعی از رزمندگان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان آذربایجان غربی از کلینیک تخصصی با اشاره به اقدامات بزرگ و قابل تامل صورت گرفته از ابتدای تاسیس مهرانه تا به امروز اظهار کرد: از لحظه ای که وارد مجموعه مهرانه شده‌ایم حال و هوای معنوی و الهی به ما دست یافته است که این حس و حال به خلوص نیت مؤسسین مهرانه بازمیگردد.

بازرس بانک تجارت در شمالغرب کشور با عنوان " خدمات بی‌دریغ خیرین در مهرانه؛ روحیه فداکاری و جانبازی هشت سال دفاع مقدس را برایم زنده کرد" گفت: من در این مرکزی یاد تمامی همرزم‌هایم و خاطراتم با انان افتادم، به جرات می گویم که رافت الهی در مهرانه را می توان به عینه دید. امیدواریم چنین مجموعه ای در سرتاسر کشور توسعه یابد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26
توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
مسئول کمیته قلک مهرانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اسفند 97 مطرح کرد؛ توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
1398/01/25