97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

برگزاری برنامه‌های ورزشی مهرانه با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان

در نشست مسئولین واحد ورزش مهرانه با مسئولین ورزش زنجان مطرح شد؛ برگزاری برنامه‌های ورزشی مهرانه با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان

برگزاری برنامه‌های ورزشی مهرانه با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان در نشست مسئولین واحد ورزش مهرانه با مسئولین ورزش زنجان مطرح شد؛

 برگزاری برنامه‌های ورزشی مهرانه با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان

مسئولین واحد ورزش انجمن خیریه مهرانه با هدف گرامیداشت هفته تربیت بدنی و به منظور حضور مستمر در فعالیت های ورزشی و همکاری با اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، امروز دوشنبه 23 مهر 97 با حضور در دفتر جواد سالک، رئیس ورزش و جوانان شهرستان زنجان تشکیل جلسه دادند.

ابتدا "جواد سالک" با اشاره به همکاری‌های این دستگاه با مهرانه در سنوات گذشته، اقدامات این مجموعه مردم نهاد در حوزه ورزش را بسیار پررنگ و چشمگیر اعلام کرد و گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان با افتخار آماده همکاری با واحد ورزش مهرانه و برگزاری برنامه های مشترک با مهرانه می باشد.

همچنین در این نشست مسئولین و نمایندگان واحد ورزش مهرانه برای ارتباط بیشتر با اداره ورزش و جوانان نقطه نظرات خود را بیان کردند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26