97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

بهره مندی 1180 نفری مردم ساکن استان زنجان و نقاط تحت پوشش مهرانه از خدمات آموزش و پیشگیری از سرطان این مجموعه

شهریور ۹۷ صورت گرفت؛ بهره مندی ۱۱۸۰ نفری مردم ساکن استان زنجان و نقاط تحت پوشش مهرانه از خدمات آموزش و پیشگیری از سرطان این مجموعه

بهره مندی 1180 نفری مردم ساکن استان زنجان و نقاط تحت پوشش مهرانه از خدمات آموزش و پیشگیری از سرطان این مجموعه شهریور 97 صورت گرفت؛

بهره مندی 1180 نفری مردم ساکن استان زنجان و نقاط تحت پوشش مهرانه از خدمات آموزش و پیشگیری از سرطان این مجموعه

"بهروز کاوندی"، مسئول کمیته شهرستان‌های مهرانه از ارائه خدمات آموزش و پیشگیری این مجموعه به 1180 نفر از مردم ساکن شهرستان‌های استان زنجان و نقاط تحت پوشش اعم از خدابنده، خرمدره، هیدج، دندی، صائین قلعه، طارم و تکاب آذربایجان غربی در شهریور 97 در قالب 17 کارگاه آموزشی با محوریت ترویج ورزش همگانی، تغذیه سالم، پیشگیری از انواع سرطان ها به ویژه سرطان سینه خبر داد.

وی راه اندازی دفاتر در شهرستان های استان زنجان و سه شهرستان خارج از استان نظیر تکاب، میانه و بیجار را در مسیر تسریع در خدمت رسانی به بیماران مبتلا به سرطان، تکریم ارباب رجوع و شناسایی دقیق مبتلایان به سرطان و افزایش آگاهی های مردم در حوزه سرطان تاثیرگذار دانست و با اشاره به آمار منابع انسانی دفاتر 12 گانه شهرستانی به جز مرکز زنجان گفت: بر اساس آمارهای ارائه شده از 5681 فرم تکمیل شده از سوی داوطلبان، 268 نفر به عنوان خیر فعال مهرانه ای اعلام حضور کرده اند. البته میزان داوطلبین جذب شده در این دفاتر بر اساس امار شهریور 97، 103 نفر اعلام شده است.

کاوندی همچنین به ثبت 9323 مورد انواع اقلام تبلیغاتی و بنر مناسبتی در شهریور 97 در دفاتر شهرستانی مهرانه اشاره کرد.

"روابط عمومی انجمن مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
پیام بنیانگذاران مهرانه به مناسبت سیزدهمین سالروز تأسیس انجمن خیریه مهرانه
پیام بنیانگذاران مهرانه به مناسبت سیزدهمین سالروز تأسیس انجمن خیریه مهرانه
1397/09/26
"25 آذر؛ سالروز تاسیس انجمن خیریه مهرانه مبارک"
"۲۵ آذر؛ سالروز تاسیس انجمن خیریه مهرانه مبارک" ما مسئول هستیم در نشر و پرورش و رواج انسانیت ! برای انسانیت هم باید مهربان بمانیم!
1397/09/25