97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

دستیابی مهرانه به چشم اندازهای سلامت در حوزه پیشگیری از سرطان سینه دور از انتظار نیست

فوق تخصص خون و آنکولوژی در همایش آگاه سازی از علائم اولیه سرطان سینه؛ دستیابی مهرانه به چشم اندازهای سلامت در حوزه پیشگیری از سرطان سینه دور از انتظار نیست

دستیابی مهرانه به چشم اندازهای سلامت در حوزه پیشگیری از سرطان سینه دور از انتظار نیست فوق تخصص خون و آنکولوژی در همایش آگاه سازی از علائم اولیه سرطان سینه؛

دستیابی مهرانه به چشم اندازهای سلامت در حوزه پیشگیری از سرطان سینه دور از انتظار نیست

"دکتر مینوش مقیمی"، فوق تخصص خون و آنکولوژی و رئیس هیئت مدیره مهرانه عصر سه شنبه 10 مهر 97 در همایش آگاه سازی از علائم اولیه سرطان سینه ضمن ابراز خرسندی از کارنامه درخشان این مجموعه در عرصه پیشگیری از سرطان به ویژه اطلاع رسانی در حوزه سرطان سینه اظهار کرد: به طور قطع بیماری سرطان سینه در نخستین مراحل بیماری قابل درمان می باشد که در این بین برگزاری کارگاه های پیشگیری از سرطان سینه توسط مهرانه در شهرها و روستاها می تواند در پیشگیری و تشخیص به موقع بیماری تاثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه تشخیص زودهنگام بیماری و تقویت همکارانی که به عنوان مدرس، کمک بشردوستانه خود با مهرانه را حفظ کرده اند از مهم ترین اهداف برگزاری کارگاه های پیشگیری از سرطان سینه می باشد، از کارشناسان و متخصصین مراکز بهداشتی و درمانی استان به جهت این همکاری دو سویه قدردانی کرد.

دکتر مقیمی با عنوان اینکه همواره سعی داشته ایم از تمامی توانمندی ها جهت پیشبرد اهداف سلامت محور مهرانه استفاده کنیم، تاکید کرد که انجمن مهرانه باید برای رسیدن به استانداردهای جهانی مسیر طولانی را طی کند که بی شک همراهی مردم در تحقق این امر نقش تعیین کننده ای خواهد داشت.

به اطلاع می رساند؛ همایش آگاه سازی از علائم اولیه سرطان سینه با ارائه آخرین روش های آموزشی توسط پزشکان متخصص به مناسبت روز جهانی پیشگیری از سرطان سینه عصر سه شنبه 10 مهر 97 با حضور مسئولین، کارشناسان و صاحبنظران و مردم در محل سالن همایش های بین المللی مهرانه برگزار گردید.

در این همایش خانم دکتر عباسپور و آقای دکتر محمدی ضمن ارائه نکاتی از عوامل تاثیرگذار در سرطان و علائم اولیه در سرطان سینه و تشخیص بهنگام آن مطالب لازم و تخصصی را ارائه کردند.

در پایان این همایش از مدرسین خیر و تلاشگران کمیته آموزش و پیشگیری مهرانه با حضور مسئولین تقدیر به عمل آمد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26