97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

حضور 747 نفری شهروندان زنجانی در ورزش همگانی مهرانه

مسئول واحد ورزش مهرانه با اشاره به مشارکت زنجانی ها در شهریور ۹۷ اعلام کرد: حضور ۷۴۷ نفری شهروندان زنجانی در ورزش همگانی مهرانه

حضور 747 نفری شهروندان زنجانی در ورزش همگانی مهرانه مسئول واحد ورزش مهرانه با اشاره به مشارکت زنجانی ها در شهریور 97 اعلام کرد:


حضور 747 نفری شهروندان زنجانی در ورزش همگانی مهرانه 


"مینا صنعتکار"، مسئول واحد ورزش مهرانه از حضور پرنشاط 747 شهروند مرد و زن زنجانی‌ در شهریور 97 در 15 برنامه‌ ورزشی اعم از ورزش صبحگاهی و عصرگاهی و کوهپیمایی این مجموعه خبر داد.


وی با بیان اینکه ورزش صبحگاهی مهرانه در روزهای سه شنبه و جمعه راس ساعت 7 صبح با خانواده در محل پارک ملت برگزار می گردد، اضافه کرد: عصر روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 16:30 نیز ورزش مهرانه ویژه بانوان در محل پارک بانوان زنجان تشکیل برپا می شود.


صنعتکار با اشاره به برگزاری نخستین کوهپیمایی مهرانه در زنجان و آغاز مراسم از مقابل رستوران بام شهر واقع در جاده گاوازنگ در عصر روزهای چهارشنبه هدف از برپایی مراسمات ورزشی را افزایش تحرک بدنی و ایجاد روحیه نشاط در بین مردم زنجان اعلام کرد.


"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26
توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
مسئول کمیته قلک مهرانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اسفند 97 مطرح کرد؛ توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
1398/01/25