97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

نمایشگاه مفهومی-تجسمی "شمیم کربلا" مهرانه هر هفته پنجشنبه‌ها در محل ساختمان موسویان دایر می باشد

مسئول کمیته تبلیغات مهرانه: نمایشگاه مفهومی-تجسمی "شمیم کربلا" مهرانه هر هفته پنجشنبه‌ها در محل ساختمان موسویان دایر می باشد

نمایشگاه مفهومی-تجسمی "شمیم کربلا" مهرانه هر هفته پنجشنبه‌ها در محل ساختمان موسویان دایر می باشد مسئول کمیته تبلیغات مهرانه:

نمایشگاه مفهومی-تجسمی "شمیم کربلا" مهرانه هر هفته پنجشنبه‌ها در محل ساختمان موسویان دایر می باشد

مسئول کمیته تبلیغات مهرانه با اشاره به برپایی هر روز نمایشگاه مفهومی-تجسمی "شمیم کربلا" مهرانه از 23 تا 31 شهریور 97 اعلام کرد: از این پس این نمایشگاه تا اربعین هر هفته پنجشنبه از ساعت 16 تا 21 و در اربعین از ساعت 9 تا 21 در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

"مهناز صنعتکار" با بیان اینکه دست اندرکاران نمایشگاه سعی کرده اند تا وقایع عاشورا و قیام امام حسین(ع) را به شکل کاملا ملموس به بازدیدکنندگان منتقل کنند، نزدیکی دل‌ها به سیدالشهدا(ع) و یاران باوفای ایشان را از اهداف اصلی برگزارکنندگان نمایشگاه مهرانه عنوان و به استقبال مطلوب شهروندان زنجانی، میهمانان حضور یافته از سراسر کشور در زنجان و دستجات عزادار حسینی از نمایشگاه شمیم کربلا اشاره کرد.

مسئول کمیته تبلیغات مهرانه با عنوان اینکه در 4 روز از 9 روز برپایی نمایشگاه، خانم رئیسی، ایرانی مقیم آلمان که صفر تا صد هزینه های این مراسم را بر عهده گرفته بود حضوری منظم داشتند، افزود: ایشان ضمن ابراز خرسندی از ایده برپایی چنین نمایشگاهی توسط مهرانه، اعلام داشتند که از تصاویر نمایشگاه شمیم کربلا در محل مسجدی در آلمان جهت مشاهده مسلمانان از اقدامات مهرانه قطعا استفاده خواهند کرد.

"انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26