97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

پذیرش 2963 بیمار مبتلا به سرطان از اقصی نقاط کشور در مرکز رادیوتراپی مهرانه زنجان

از آذر ۹۳ تا پایان مرداد ۹۷ صورت گرفت؛ پذیرش ۲۹۶۳ بیمار مبتلا به سرطان از اقصی نقاط کشور در مرکز رادیوتراپی مهرانه زنجان

پذیرش 2963 بیمار مبتلا به سرطان از اقصی نقاط کشور در مرکز رادیوتراپی مهرانه زنجان از آذر 93 تا پایان مرداد 97 صورت گرفت؛

پذیرش 2963 بیمار مبتلا به سرطان از اقصی نقاط کشور در مرکز رادیوتراپی مهرانه زنجان

"مهندس جواد گرانمایه"، مسئول کلینیک تخصصی مهرانه از پذیرش 2963 بیمار مبتلا به سرطان از اقصی نقاط کشور جهت ارائه خدمات 100 درصد رایگان رادیوتراپی در این مرکز خبر داد و گفت: ارزش این خدمات مهرانه بیش از 12 میلیارد و 615 میلیون تومان بوده که ریالی از بیماران دریافت نگردیده است.

وی با اشاره به فعالیت سرای نیکان (مهمانسرای مهرانه) در مجاورت مرکز رادیوتراپی مهرانه جهت اسکان رایگان بیماران ساکن نقاط دور شهری و روستایی استان زنجان و سراسر کشور تصریح کرد: از آذر 93 تا پایان مرداد ماه 97، 20006 نفر روز بیمار در سرای نیکان اسکان یافته‌اند که ارزش این خدمات رفاهی و اسکان بیش از یک میلیارد و 800 میلیون تومان بوده است.

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه با بیان اینکه خدمات رایگان مهرانه به بیماران مبتلا به سرطان سراسر کشور (به جز استان زنجان و شهرستان های میانه آذربایجان شرقی، تکاب آذربایجان غربی و بیجار کردستان) صرفا مربوط به رادیوتراپی و اسکان می باشد، اضافه کرد: البته با آغاز به کار درمانگاه کموتراپی مهرانه، تنها تزریق شیمی درمانی به بیماران یاد شده رایگان است.

گرانمایه همچنین از پذیرش 127 نفری بیمار در درمانگاه شیمی درمانی و ارائه خدمات مربوطه در مرداد ماه 97 خبر داد.

وی با عنوان اینکه خدمات دارو و درمان مهرانه شامل حال بیماران استان زنجان و شهرستان های میانه آذربایجان شرقی، تکاب آذربایجان غربی و بیجار کردستان می شود، ادامه داد: انجمن خیریه مهرانه با حمایت مردم و بدون دریافت ریالی پول از دولت بیش از 80 تا 100 درصد خدمات دارو و درمان را به بیماران تحت پوشش ارائه می دهد.

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه با اشاره به اهمیت مشاوره در اثربخشی درمان بیماران مبتلا به سرطان ابراز کرد: در مرداد 97، در درمانگاه های رادیوتراپی و شیمی درمانی به ترتیب 65 و 13 بیمار تحت پوشش خدمات مشاوره قرار گرفتند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
اهدای جهیزیه به مهرانه توسط عروس مهرانه ای
اهدای جهیزیه به مهرانه توسط عروس مهرانه ای
1398/02/05
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28