97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است

طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است

مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه:


مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است


"وحید اکبری"، طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه در حاشیه برپایی نمایشگاه گفت: در نمایشگاه فعلی که در حال برگزای می باشد سعی شده است برای به تصویر کشیدن مظلومیت امام حسین(ع) و واقعه کربلا از چهره های شاخص کربلا و معرفی محتوای آن ها به بازدیدکنندگان استفاده شود.


وی با اشاره به بخش های مختلف این نمایشگاه نظیر معرفی اصحاب عاشورایی، سقاخانه، تنور خولی، ماکت اصحاب امام حسین(ع)، پرچم حرم امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) و جلوه هایی از روز عاشورا اضافه کرد: به منظور ملموس شدن واقعه عاشورا از امکانات صوتی و تصویری بهره گرفته شده به طوری که در هر مسیر صوت مختص آن حال و هوا پخش می‌شود که تاثیرگذار است.


اکبری با بیان اینکه مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان در برپایی نمایشگاه مفهومی مربوط به واقعه عاشورا پیشتاز بوده است، به تاثیرگذاری برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در بین مردم به ویزه نسل جوان اشاره کرد.


"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26