97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

برگزاری کلاس تابستانی رایگان برای دانش آموزان تحت پوشش مهرانه توسط معلم خیر زنجانی

برگزاری کلاس تابستانی رایگان برای دانش آموزان تحت پوشش مهرانه توسط معلم خیر زنجانی

برگزاری کلاس تابستانی رایگان برای دانش آموزان تحت پوشش مهرانه توسط معلم خیر زنجانی برگزاری کلاس تابستانی رایگان برای دانش آموزان تحت پوشش مهرانه توسط معلم خیر زنجانی

خانم "زینب غائبلو"، از معلمان و یاوران مهرانه‌ای که از سال 96 با انجمن مهرانه و فعالیت های واحد آموزش تحصیلی آشنا شده است، هم اکنون در پیش دبستانی خود به نام "چیچک‌لر" برای 6 دانش آموز پسر و یک دانش آموز دختر تحت پوشش مهرانه به صورت رایگان کلاس تابستانی ریاضی و خواندن و نوشتن برگزار می کند.

وی با بیان اینکه از طریق پسرم که در واحد سمعی بصری مهرانه بود، انجمن را شناختم، در مورد عشقش به حرفه معلمی و شاگردانش می گوید: با وجود اینکه می توانم در دبیرستان تدریس کنم اما به دلیل عشقی که به دانش آموزان ابتدایی دارم نمی توانم از آنان دل بکنم، برایم بودن در کنار کودکان بزرگترین نعمت است، آنان دل های پاک به وسعت دریا دارند. دانش آموزان مهرانه‌ای‌ام را دوست دارم و امیدوارم آنان در تمامی مراحل زندگی موفق باشند و پیشرفت کنند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26