97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

برگزاری همایش بانوان زنجانی در پارک بانوان توسط مهرانه/ نکات پیشگیری از سرطان سینه برای 120 نفر از بانوان حاضر ارائه شد

برگزاری همایش بانوان زنجانی در پارک بانوان توسط مهرانه/ نکات پیشگیری از سرطان سینه برای ۱۲۰ نفر از بانوان حاضر ارائه شد

برگزاری همایش بانوان زنجانی در پارک بانوان توسط مهرانه/ نکات پیشگیری از سرطان سینه برای 120 نفر از بانوان حاضر ارائه شد برگزاری همایش بانوان زنجانی در پارک بانوان توسط مهرانه/ نکات پیشگیری از سرطان سینه برای 120 نفر از بانوان حاضر ارائه شد

در این همایش که عصر روز چهارشنبه 14 شهریور 97 در محل پارک بانوان زنجان برگزار گردید، "مینا ارغوانی فرد"، مسئول کمیته بانوان مهرانه ضمن تشریح تمامی وظایف کمیته‌ها و واحدهای انجمن طبق چارت تشکیلاتی اعلام کرد که تمامی خیرین این مجموعه برای تحقق اهداف و رسالت های مهرانه در حوزه‌های مربوطه فعالیت می کنند.

وی با اشاره به پذیرش بیماران مبتلا به سرطان در سرای نیکان (مهمانسرا) و ارائه خدمات رادیوتراپی رایگان به تمامی بیماران سطح کشور تصریح کرد: این مجموعه در کنار رادیوتراپی و شیمی درمانی رایگان به مردم استان زنجان و 3 شهرستان خارج از استان نظیر میانه، تکاب و بیجار، بیش از 80 تا 100 درصد خدمات دارو و درمان را به این بیماران ارائه می دهد که صرفا شامل زنجانی‌ها و نقاط تحت پوشش مهرانه می‌شود.

همچنین "خانم غرقی"، مدرس خیر کمیته آموزش و پیشگیری مهرانه در جمع 120 نفری بانوان حضور یافت و نکات آموزشی و نحوه معاینه بدن با هدف تشخیص بهنگام سرطان سینه را تشریح کرد.

اجرای برنامه‌های متنوع و شاد و دف زنی از سایر برنامه های در نظر گرفته در این مراسم بود.

در پایان مسئول کمیته بانوان به دلیل همکاری مطلوب مسئولین محترم پارک بانوان خانم‌ها حسنی و دادلوئی با اهدای لوحی از این عزیزان تقدیر کردند.

با تشکر از خیرین کمیته بانوان خانم‌ها الماسی، حنیفه لو و هنرمندان دف زن خانم ها مقدم و شکری

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26
توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
مسئول کمیته قلک مهرانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اسفند 97 مطرح کرد؛ توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
1398/01/25