97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

ترویج فرهنگ احسان بین خانواده‌های طارمی با اهدای درختان زیتون به انجمن مهرانه

ترویج فرهنگ احسان بین خانواده‌های طارمی با اهدای درختان زیتون به انجمن مهرانه

ترویج فرهنگ احسان بین خانواده‌های طارمی با اهدای درختان زیتون به انجمن مهرانه ترویج فرهنگ احسان بین خانواده‌های طارمی با اهدای درختان زیتون به انجمن مهرانه

خیرین و یاوران مهرانه ای شهرستان طارم با هر شیوه‌ای از هیچ حمایتی جهت برآورده شدن اهداف و رسالت های انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان (مهرانه) دریغ نکرده اند و در این زمینه با شاخص ترین حمایت خود که اهدای درختان و نهال های زیتون است مهرانه را مورد لطف خود قرار داده اند.

طارم یکی از شهرستان‌های هشت‌گانه استان زنجان است که در شمال استان واقع شده که قطب تولید زیتون کشور و گزینه نخست احداث سومین کلکسیون جهانی زیتون محسوب می‌شود.

شهرستان طارم به خاطر داشتن باغات و مزارع و دشت‌های سرسبز مشهور بوده و به خاطر عبور رودخانه «قزل اوزن» به عنوان شاهرگ حیاتی از این شهرستان توانمندی‌های کشاورزی را دو چندان شده است و باعث رشد، توسعه و رونق اقتصادی منطقه شده، تا حدی که به عنوان قطب کشاورزی به ویژه در زمینه تولید محصول زیتون (70 درصد زیتون کل کشور) این منطقه را به عنوان منطقه استراتژیک کشاورزی استان معرفی می‌کند.

حمایت از بیماران مبتلا به سرطان با هبه درختان زیتون رسمی مهرورزانه از اهالی خیر شهرستان طارم است که با روحیه خدمت به خلق آنان عجین شده است، در هفته جاری خانواده اقای "رستم جعفری" از روستای گیلانکشه به نیت سلامتی سه فرزندشان سه درخت پر محصول زیتون را به مهرانه طارم اهدا کردند و خانواده اقای "رضا جعفری" نیز از همین روستا دو اصله درخت زیتون را به این دفتر اهدا نمودند.

همچنین سه اصله درخت زیتون توسط پدر و مادر و خود آقای "شمسعلی احمدی" در روستای "صومعه بر" به مهرانه طارم هبه و پلاک زنی شد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
گفت‌وگو با نسرین؛ دختری که به سرطان باج نداد!
گفت‌وگو با نسرین؛ دختری که به سرطان باج نداد! من با وجود همسرم، با تمام سختی‌های دنیا می‌جنگم سرطان که چیزی نیست!
1397/10/30
مادر شهید والامقام "سعید تقیلو" به احسان فرزندش مبلغ 500 میلیون ریال را انجمن مهرانه اهداء کرد
مادر شهید والامقام "سعید تقیلو" به احسان فرزندش مبلغ 500 میلیون ریال را انجمن مهرانه اهداء کرد
1397/10/29
مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه در مراسم معارفه داوطلبان زنجانی؛ مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
1397/10/27
لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
مدیرعامل مهرانه در جمع مسئولین و کمیته ها و واحدهای مستقل تاکید کرد؛ لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
1397/10/27