97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

فعالیت نمایشگاه دستاوردهای 12 ساله مهرانه با 30 غرفه در محل کارخانه کبریت سابق زنجان

مسئول کمیته تبلیغات مهرانه خبر داد؛ فعالیت نمایشگاه دستاوردهای ۱۲ ساله مهرانه با ۳۰ غرفه در محل کارخانه کبریت سابق زنجان

فعالیت نمایشگاه دستاوردهای 12 ساله مهرانه با 30 غرفه در محل کارخانه کبریت سابق زنجان مسئول کمیته تبلیغات مهرانه خبر داد؛

فعالیت نمایشگاه دستاوردهای 12 ساله مهرانه با 30 غرفه در محل کارخانه کبریت سابق زنجان

"مهناز صنعتکار"، مسئول کمیته تبلیغات مهرانه با اشاره به برپایی فعالیت نمایشگاه دستاوردهای 12 ساله مهرانه از 10 تا 15 شهریور 97 در محل کارخانه کبریت سابق زنجان گفت: در حال حاضر 30 غرفه با مشارکت تمامی کمیته‌ها، واحدها و دفاتر مهرانه در شهرستان ها و مناطق تابعه تحت پوشش مجموعه با هدف معرفی رسالت ها، عملکرد و شفافیت در خدمت رسانی از ساعت 16 تا 22 آماده خدمت رسانی می باشند.

وی با اشاره به پذیرش بیمار در اسرع وقت در مرکز رادیوتراپی مهرانه از اقصی نقاط کشور تصریح کرد: این خدمات رایگان در کنار اسکان رایگان به بیماران ارائه می شود که در کل کشور و حتی خارج از کشور نمونه می باشد.

مسئول کمیته تبلیغات مهرانه با اشاره به اجرای موسیقی زنده همراه با برنامه های شاد و فرهنگی و هنری از شهروندان خواست تا برای بازدید از نتیجه حمایت های خود از مهرانه در این مکان حضور یابند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26