97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه در حوزه دارو و درمان و خدمت به خلق خدا؛ خوش درخشیده است

عضو هیئت علمی دانشگاه معارف و عضو ستاد عالی تفسیر در مهرانه: مهرانه در حوزه دارو و درمان و خدمت به خلق خدا؛ خوش درخشیده است

مهرانه در حوزه دارو و درمان و خدمت به خلق خدا؛ خوش درخشیده است عضو هیئت علمی دانشگاه معارف و عضو ستاد عالی تفسیر در مهرانه:

مهرانه در حوزه دارو و درمان و خدمت به خلق خدا؛ خوش درخشیده است

"حضرت حجت الاسلام دکتر حیدری فر"، عضو هیئت علمی دانشگاه معارف و عضو ستاد عالی تفسیر در بازدید از کلینیک تخصصی مهرانه با بیان اینکه "مرکز رادیوتراپی مهرانه با وجود تجهیزات فوق پیشرفته و مدرن، خدمات بسیار ارزنده و البته رایگان به بیماران مبتلا به سرطان از سرتاسر کشور ارائه می دهد"اظهار کرد: این خدمت بشردوستانه مهرانه سبب شده است تا بیمار بدون هیچ دغدغه مالی به مهرانه مراجعه نماید.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم تصریح کرد: در قرآن کریم هر جا سخن از ارتباط با خدا هست بلافاصله تاکید بر رابطه با خلق خدا ذکر شده است که از رضایت پروردگار برای دستگیری بندگان از یکدیگر حکایت دارد، واقعیت امر ان است؛ کسی که خواهان ارتباط با معبود خویش است باید خادم بندگان الهی باشد که مهرانه در این زمینه توانسته است به فرموده های خداوند عمل کند.

لازم به ذکر است در ابتدای بازدید، "رسول احدی"، مسئول روابط عمومی مهرانه ضمن تشریح تاریخچه تاسیس و شکل گیری این مجموعه به لطف خدا و مردم خیر زنجان به برنامه های اولویت دار مهرانه در دو حوزه "دارو و درمان" و "آموزش و پیشگیری" اشاره کرد و گفت: مرکز رادیوتراپی مهرانه بدون اخذ ریالی پول از بیماران مراجعه کننده از سرتاسر کشور به مراجعه کنندگان خدمات رایگان ارائه می دهد، مهمانسرای مهرانه تحت عنوان "سرای نیکان" نیز برای اسکان رایگان، همراه با تهیه غذای گرم در خدمت بیماران ساکن نقاط دور شهری و روستایی استان زنجان و اقصی نقاط کشور می باشد.

وی همچنین به برنامه های حوزه آموزش و پیشگیری در 4 آیتم مهم از جمله تشکیل کارگاه های پیشگیری از سرطان سینه ویژه بانوان و دختران، حضور در مدارس و ارائه آموزش های تغذیه سالم به دانش آموزان، منع استعمال سیگار و دخانیات، ترویج ورزش همگانی، ترویج، تولید، توزیع و مصرف انواع محصولات سالم پرداخت.

"روابط عمومی انجمن مهرانه"

نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26