97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

" مهرانه یعنی خوشبختی و خوشبختی یعنی لبخند مردم"

مشاور تحصیلی خیر مهرانه‌ای: " مهرانه یعنی خوشبختی و خوشبختی یعنی لبخند مردم"

مشاور تحصیلی خیر مهرانه‌ای:

" مهرانه یعنی خوشبختی و خوشبختی یعنی لبخند مردم"

"مهدی تقی بیگلو"، خیری که برای رضای خدا و رسیدن به آرامش قلبی، واحد آموزش تحصیلی مهرانه را برای پرداخت زکات علمش انتخاب کرده است، می گوید: سال 88 در دانشگاه آزاد اسلامی در همایشی، چند قلک مهرانه برای اطرافیان و نزدیکانم از متصدی میز کمیته قلک که در سالن برپا شده بود تحویل گرفتم و فرم عضویتم را تکمیل کردم.

مشاور تحصیلی خیر مهرانه که از سال 96 پس از حضور در جلسه معارفه کمیته منابع انسانی، واحد آموزش تحصیلی مهرانه را برای خدمت داوطلبانه‌اش انتخاب کرده از اینکه در روند تحصیلی دانش آموزان مبتلا به سرطان و یا دارای والدین بیمار تحت پوشش مهرانه می تواند نقشی مؤثر داشته باشد خرسند است.

به گفته وی"بستگی به مقاطع تحصیلی دانش‌آموزان، ماهانه یکبار جلسه مشاوره برای کنکوری ها تشکیل می‌شود و برای محصلین مقاطع پایین‌ این خدمت حدود 3 بار در سال ارائه می‌شود"

این خیر زنجانی با بیان اینکه زنجان موسسات خیریه زیادی دارد اما مدیریت و مسئولین مهرانه با اهمیتی که به وضعیت تحصیلی دانش آموزان تحت پوشش مهرانه می دهند مرا برای حضور در این مجموعه ترغیب کرد تا کنار فرهنگیان برای بهبود وضعیت تحصیلی و رشد دانش آموزان خدمت نمایم.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
اهدای جهیزیه به مهرانه توسط عروس مهرانه ای
اهدای جهیزیه به مهرانه توسط عروس مهرانه ای
1398/02/05
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28