97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

شهرداری خرمدره بودن در کنار انجمن های موفقی همچون مهرانه را بر خود تکلیف می‌داند

شهردار خرمدره در دیدار با مسئولین دفتر مهرانه این شهرستان مطرح کرد: شهرداری خرمدره بودن در کنار انجمن های موفقی همچون مهرانه را بر خود تکلیف می‌داند

شهرداری خرمدره بودن در کنار انجمن های موفقی همچون مهرانه را بر خود تکلیف می‌داند شهردار خرمدره در دیدار با مسئولین دفتر مهرانه این شهرستان مطرح کرد:

شهرداری خرمدره بودن در کنار انجمن های موفقی همچون مهرانه را بر خود تکلیف می‌داند

نوری آرا، شهردار خرمدره شنبه 3 شهریور 97 در نشست مسئولین دفتر مهرانه در این شهرستان ضمن عرض خیر مقدم، از عملکرد خوب موسسه مهرانه ابراز خرسندی کرد و گفت: شهرداری بر خود تکلیف می‌داند که در کنار تشکل‌های خیریه از جمله مهرانه که افتخار ملی محسوب می‌شود، باشد.

شهردار خرمدره اظهار کرد: روحیه خیراندیشی و کمک به نیازمندان نیز یکی از این حسنات است که فردای قیامت و در عالم قبر به داد انسان می رسد، برهمین اساس باید قدر قدم هایی که در این مسیر بر می دارید را بدانید و هیچ گاه از کار خود خسته نشوید که سرانجامش رستگاری است.

نوری آرا افزود: این گونه کارها افزون بر رفع یا کاهش شکاف طبقاتی و فقر، باعث ایجاد فضای نشاط همگانی و تقویت روحیه همکاری، هم افزایی، بخشش و کمک به محرومان می شود. درخاتمه شهردار قول دادند در اولین فرصت در دفتر حاضرشده وبا اعضای انجمن نشستی از نزدیک داشته باشند.

پیش از این "مهدی نجاتی"، رئیس هیئت مدیره دفتر مهرانه شهرستان خرم دره گزارشی از عملکرد موسسه ارائه کرد و گفت: شهرستان خرمدره 80بیمار مبتلا به سرطان دارد که همگی تحت پوشش انجمن هستند، این مجموعه توانسته است بیش از آنچه تصور می‌شد مشارکت‌های مردمی را جلب کند.

سپس "لیلا صباغی"، مدیر اجرایی دفتر مهرانه خرمدره به ایجاد همدلی و همفکری بین انجمن و شهرداری تأکید کرد و افزود: فعالیت های فرهنگی و دینی خیریه ضمن این که بیشترین اثرگذاری میان مردم دارد موجب حرکت و شتاب جامعه به سوی رفاه و آسایش می شود.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
گفت‌وگو با نسرین؛ دختری که به سرطان باج نداد!
گفت‌وگو با نسرین؛ دختری که به سرطان باج نداد! من با وجود همسرم، با تمام سختی‌های دنیا می‌جنگم سرطان که چیزی نیست!
1397/10/30
مادر شهید والامقام "سعید تقیلو" به احسان فرزندش مبلغ 500 میلیون ریال را انجمن مهرانه اهداء کرد
مادر شهید والامقام "سعید تقیلو" به احسان فرزندش مبلغ 500 میلیون ریال را انجمن مهرانه اهداء کرد
1397/10/29
مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه در مراسم معارفه داوطلبان زنجانی؛ مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
1397/10/27
لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
مدیرعامل مهرانه در جمع مسئولین و کمیته ها و واحدهای مستقل تاکید کرد؛ لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
1397/10/27