97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

نذر کردم در صورت بهبودی همسرم قدمی برای حل مشکلات بیماران مبتلا به سرطان بردارم

"ناصر مکی"، خیر زنجانی در جمع خیرین مهرانه ای؛ نذر کردم در صورت بهبودی همسرم قدمی برای حل مشکلات بیماران مبتلا به سرطان بردارم

نذر کردم در صورت بهبودی همسرم قدمی برای حل مشکلات بیماران مبتلا به سرطان بردارم "ناصر مکی"، خیر زنجانی در جمع خیرین مهرانه ای؛

نذر کردم در صورت بهبودی همسرم قدمی برای حل مشکلات بیماران مبتلا به سرطان بردارم

"ناصر مکی"، خیر زنجانی عصر دوشنبه 29 مرداد 97 در مراسم تقدیر از "میزبانان خیر مهرانه‌ای ماه مبارک رمضان 97" که در محل سرای نیکان این مجموعه برگزار گردید، اظهار کرد: وقتی متوجه بیماری سرطان همسرم شدم برای کمک به حال ایشان و بهبودی اش به مهرانه پناه آوردم، نذر کردم اگر اوضاع و احوالش بهتر شود در حق بندگان خدا کار خیری انجام دهد.

وی با عنوان "پس از اتمام دوران درمان همسرم و بهبودی کامل وی نزد مدیرعامل و مسئولین مهرانه رفتم و گفتم چه کاری در قبال مهرانه می توانم انجام دهم"، اضافه کرد: با توجه به نیاز مهرانه به درمانگاه شیمی درمانی، هزینه 1.5 میلیارد تومان بابت احداث شیمی درمانی را به این مجموعه و بیماران مبتلا به سرطان هدیه کردم که امیدوارم مورد قبول حضرت حق قرار گیرد.

این خیر مهرانه ای که با هزینه خود، بیمار مبتلا به سرطان اهل کشور عراق را به مدت 6 ماه میهمان خود و خانواده اش کرده بود تا دوران درمانش را در زنجان طی کند، گفت: این بیمار خادم حرم حضرت علی (ع) و اهل نجف اشرف بود که افتخار کمک به او، به من و خانواده ام داده شد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26