97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

ارائه خدمات رادیوتراپی و اسکان رایگان مهرانه به بیماران سرتاسر کشور

بازرس اصلی مهرانه در مراسم تقدیر از "میزبانان خیر مهرانه‌ای ماه مبارک رمضان ۹۷" مطرح کرد؛ ارائه خدمات رادیوتراپی و اسکان رایگان مهرانه به بیماران سرتاسر کشور

ارائه خدمات رادیوتراپی و اسکان رایگان مهرانه به بیماران سرتاسر کشور بازرس اصلی مهرانه در مراسم تقدیر از "میزبانان خیر مهرانه‌ای ماه مبارک رمضان 97" مطرح کرد؛

ارائه خدمات رادیوتراپی و اسکان رایگان مهرانه به بیماران سرتاسر کشور 

"دکتر جلال بهاریان"، بازرس اصلی مهرانه عصر دوشنبه 29 مرداد 97 در مراسم تقدیر از "میزبانان خیر مهرانه‌ای ماه مبارک رمضان 97" که در محل سرای نیکان این مجموعه برگزار گردید، حضور خیرین در تحقق برنامه های مهرانه را نشات گرفته از لطف و عنایت پروردگار دانست و گفت: طبق اساسنامه، مهرانه باید بابت ارائه خدمات رادیوتراپی و اسکان از بیماران مبتلا به سرطان سراسر کشور ریالی دریافت نکند که این مهم از ابتدای فعالیت کلینیک مورد توجه مسئولین قرار گرفته است.

بهاریان با بیان اینکه این برای زنجانی ها افتخار است که پزشکان ساکن تهران و غیرزنجانی مهرانه را برای درمان به بیماران معرفی می‌کنند، به تجهیزات فوق پیشرفته و امکانات منحصربفرد مستقر در این مجموعه اشاره و از حاج آقا مکی، خیر زنجانی که صفر تا صد هزینه احداث درمانگاه شیمی درمانی مهرانه به میزان 1.5 میلیارد تومان را پذیرفت قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه بیش از 80 تا 100 درصد تمامی خدمات دارو و درمان به بیماران داخل استان زنجان و مناطق تابعه تحت پوشش مهرانه رایگان می باشد، اضافه کرد: بیماران خارج از استان پس از تقبل هزینه های داروهای شیمی درمانی می توانند صرفا از خدمات تزریقات درمانگاه شیمی درمانی مهرانه بهره مند گردند، اما هزینه داروهای شیمی درمانی بیماران استان زنجان طبق گروهبندی صورت گرفته توسط مددکار اجتماعی مجموعه توسط مهرانه پرداخت می گردد.

بازرس اصلی مهرانه با اشاره به خارج شدن برخی از داروهای بیماران مبتلا به سرطان از لیست حمایت های دولتی و عدم همکاری بیمه ها عنوان کرد: مهرانه در این مدت تمام تلاش خود را انجام داده تا بیماران تحت پوشش متحمل هزینه و مشکلات دیگر نشوند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"

نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26