97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه کمک‌های ریز و درشت مالی مردم زنجان را به یک خدمت بزرگ و قابل ستایش تبدیل کرده است

معاون مدیریت درمان استان گیلان در مهرانه: مهرانه کمک‌های ریز و درشت مالی مردم زنجان را به یک خدمت بزرگ و قابل ستایش تبدیل کرده است

مهرانه کمک‌های ریز و درشت مالی مردم زنجان را به یک خدمت بزرگ و قابل ستایش تبدیل کرده است معاون مدیریت درمان استان گیلان در مهرانه:

مهرانه کمک‌های ریز و درشت مالی مردم زنجان را به یک خدمت بزرگ و قابل ستایش تبدیل کرده است

دکتر شهپوری چهارشنبه 24 مرداد 97 در نشست رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران با مسئول کلینیک تخصصی مهرانه که در سالن جلسات مرکز رادیوتراپی برگزار شد، مهرانه را نماد ارق زنجانی ها دانست و اظهار کرد: این مجموعه نه برای کشور بلکه برای جامعه بشریت نماد افتخار است.

وی با اشاره به هنر مهرانه در جلب اعتماد و مشارکت مردم عنوان کرد: مردم زنجان با چشم خود دیده اند که هر ریال کمک آنان تبدیل به چه خدمت بزرگی شده است.

معاون مدیریت درمان استان گیلان ضمن تقدیر از مهرانه به جهت پذیرش در مرکز رادیوتراپی و خدمت رایگان به بیماران مبتلا به سرطان استان گیلان ابراز کرد: نحوه برخورد در درمان مهمترین اصل است که با توجه به اظهارات بیماران گیلانی از طرز برخورد شایسته کادر اجرایی و درمان مهرانه، مشخص است که مهرانه ای ها فقط تجهیزات پیشرفته و طراحی منحصربفرد ندارند، رفتار های انسانی آنان با بیماران هم زبانزد است.

"روابط عمومی انجمن مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26