97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران؛ ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان

ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران؛

ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان

"مهندس جواد گرانمایه"، مسئول کلینیک تخصصی مهرانه چهارشنبه 24 مرداد 97 در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران با اشاره به تاسیس مهرانه در سال 85 و بهره گیری از تجارب نخبگان علمی، فرهنگی، اجتماعی، دینی و پزشکی استان زنجان ابراز کرد: در حال حاضر مهرانه در کنار ارائه خدمات بیش از 80 تا 100 درصد رایگان دارو و درمان به بیماران تحت پوشش، از بیماران نیازمند به لحاظ معیشتی حمایت می کند، البته فرزندان دانش آموز و بیماران دانش آموز را نیز با راه اندازی واحد آموزش تحصیلی و همراهی دبیران و فرهنگیان خیر مورد حمایت قرار داده است.

وی با اشاره به تشکیل بیش از 7 هزار فقره پرونده مربوط به بیماران مبتلا به سرطان از ابتدا تا به امروز در دفتر مرکزی مهرانه تصریح کرد: به همت 120 هزار خیر و مردم نیک اندیش زنجان، شهری که به لحاظ اقتصادی وضعیت ایده آلی هم ندارد، مجموعه ای همچون مهرانه تاسیس کرده ایم که در کشور نمونه است.

مهندس گرانمایه با بیان اینکه رادیوتراپی، فرانشیز آن، اسکان و تغذیه برای بیماران سراسر کشور 100 درصد رایگان می باشد، از موافقت و دستور وزیر برای صدور مجوز 2 دستگاه (یک مورد تشخیصی و مورد دیگر درمانی) پت اسکن و سایبرنایف توسط مهرانه خبر داد و گفت: تحقق این امر سبب پیشرفت زنجان و کشور در عرصه تشخیص سرطان و درمان آن خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت مهمانسرای مهرانه در تهران خاطرنشان کرد: این مهمانسرا محلی برای پذیرایی بیماران مبتلا به سرطان کل کشور میباشد، مهرانه این اقدام را برای خدمت به بیماران و ترویج فرهنگ بشردوستانه و الگوگیری از انجمن برای تاسیس مجموعه هایی همچون مهرانه انجام داده است.

در پایان نحوه خدمت مدیریت درمان تامین اجتماعی به بیماران مبتلا به سرطان و کمک به ایاب و ذهاب بیماران و همراهان و چگونگی ارتباط با مهرانه مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید از بخش های مختلف کلینیک تخصصی مهرانه از برنامه های پایانی این نشست بود.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
اهدای جهیزیه به مهرانه توسط عروس مهرانه ای
اهدای جهیزیه به مهرانه توسط عروس مهرانه ای
1398/02/05
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28