97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

روش های تشخیص به موقع سرطان سینه به صورت تئوری و عملی برای بانوان زنجانی تشریح شد

روش های تشخیص به موقع سرطان سینه به صورت تئوری و عملی برای بانوان زنجانی تشریح شد

روش های تشخیص به موقع سرطان سینه به صورت تئوری و عملی برای بانوان زنجانی تشریح شد روش های تشخیص به موقع سرطان سینه به صورت تئوری و عملی برای بانوان زنجانی تشریح شد

خانم ایلیایی، مدرس خیر مهرانه عصر سه شنبه 23 مرداد 97 در کارگاه پیشگیری از سرطان سینه که در محل کمیته بانوان برگزار گردید، سرطان را نوعی بیماری اعلام کرد که در آن سلول ها توانایی تقسیم و رشد عادی خود را از دست می‌دهند و این موضوع منجر به تخریب و فاسد شدن بافت های سالم می شود که از اجتماع این سلول های سرطانی و تخریب سلول های بافت های سالم توده ای به نام تومور ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه تقریبا یک سوم سرطان ها بالقوه قابل پیشگیری هستند، تصریح کرد: البته این موضوع وقتی تحقق می یابد که بیماری در نخستین مراحل و به موقع تشخیص داده شود و مطالعات روزمره انجام و پیگیری شود مانند سرطان روده بزرگ، معده، ریه و پوست.

ایلیایی با اشاره به علائم اولیه و عمومی انواع سرطان ها و عوامل مستعدکننده ابتلا به سرطان سینه، نحوه معاینه بدن جهت تشخیص زودهنگام تومور سرطانی در سینه را برای بانوان حاضر در نشست به صورت تئوری و عملی تشریح کرد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"

نظر شما چیست
آخرین اخبار
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26
توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
مسئول کمیته قلک مهرانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اسفند 97 مطرح کرد؛ توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
1398/01/25