97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

تشکیل شبکه مسئولین ورزش در ادارات/ مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با پیوستن به این هسته مبلغ فرهنگی برنامه‌های مهرانه می‌شوند

خیر ورزشکار مهرانه‌ای: تشکیل شبکه مسئولین ورزش در ادارات/ مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با پیوستن به این هسته مبلغ فرهنگی برنامه‌های مهرانه می‌شوند

تشکیل شبکه مسئولین ورزش در ادارات/ مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با پیوستن به این هسته مبلغ فرهنگی برنامه‌های مهرانه می‌شوند خیر ورزشکار مهرانه‌ای:

تشکیل شبکه مسئولین ورزش در ادارات/ مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با پیوستن به این هسته مبلغ فرهنگی برنامه‌های مهرانه می‌شوند

"سعید یوسفی"، مدیر روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان که یکی از خیرین فعال واحد ورزش انجمن مهرانه می‌باشد از بهمن 96 با هدف خدمت به بیماران مبتلا به سرطان به جرگه خوبان مهرانه پیوسته است، می‌گوید: در ابتدای حضورم در مهرانه همکارانم که از کارکنان و کارمندان سازمان تعاون روستایی استان زنجان می‌باشند پای کار آوردم، حضور بانوان کارمند در کارگاه‌ پیشگیری از سرطان سینه و شرکت تمامی کارمندان در ورزش صبحگاهی مهرانه نتیجه هماهنگی‌های صورت گرفته و افزایش تعامل بین مهرانه و سازمان تعاون روستایی بود.

وی با اشاره به همراهی‌های صمیمانه مدیرعامل مهرانه و مسئول واحد ورزش این مجموعه از تشکیل شبکه مسئولین ورزش در ادارات زنجان خبر داده و عنوان می‌کند: مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با پیوستن به این هسته مبلغ فرهنگی برنامه‌های مهرانه می‌شوند که در تحقق اهداف و چشم‌اندازهای انجمن در حوزه دارو و درمان، آموزش و پیشگیری نقش مؤثری را ایفا خواهد کرد.

خیر واحد ورزش در مورد برگزاری برنامه‌های مشترک ورزش صبحگاهی مهرانه با ادارات و دستگاه‌های دولتی و خصوصی بیان می‌کند: برگزاری برنامه مشترک ورزشی مهرانه با اداره کل انتقال خون و مدارس فوتبال و .... در هفته‌های اخیر نتیجه تعاملات دست اندرکاران ورزش مهرانه بود.

وی با بیان " عشق و محبتی که در مهرانه است چشمگیر و غیرقابل انکار است" می گوید: هر چقدر در این مجموعه کار می کنم انرژی‌ ام در طول روز چند برابر می‌شود. در خیریه‌ها خدمت به خلق خدا تنها مختص به حمایت مالی نمی‌شود، همین که با حضور فیزیکی‌ام در مهرانه با همراهی خیرین دیگر برنامه‌ریزی‌های پشت صحنه را انجام می‌دهم تا ورزش صبحگاهی پرنشاط را به شهروندان ارائه دهیم برایم یک دنیا می ارزد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"

نظر شما چیست
آخرین اخبار
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26
توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
مسئول کمیته قلک مهرانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اسفند 97 مطرح کرد؛ توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
1398/01/25