97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

ورزش صبحگاهی مهرانه با مشارکت اداره کل انتقال خون استان زنجان در محل پارک ملت برگزار شد

ورزش صبحگاهی مهرانه با مشارکت اداره کل انتقال خون استان زنجان در محل پارک ملت برگزار شد جمعه ۱۲ مرداد ۹۷ ورزش صبحگاهی مهرانه با مشارکت اداره کل انتقال خون استان همراه با حضور پرشور ورزشکاران و ورزش دوستان زنجانی در محل پارک ملت برگزار شد.

ورزش صبحگاهی مهرانه با مشارکت اداره کل انتقال خون استان زنجان در محل پارک ملت برگزار شد ورزش صبحگاهی مهرانه با مشارکت اداره کل انتقال خون استان زنجان در محل پارک ملت برگزار شد

جمعه 12 مرداد 97 ورزش صبحگاهی مهرانه با مشارکت اداره کل انتقال خون استان همراه با حضور پرشور ورزشکاران و ورزش دوستان زنجانی در محل پارک ملت برگزار شد.

در این مراسم ورزشکاران و شهروندان مهرانه ای 9 مرداد، چهل و چهارمین سال تاسیس سازمان انتقال خون را در پارک ملت گرامی داشتند، اهدای جوائز به برگزیدگان مسابقه و تقدیر از اهداکنندگان خون از برنامه های این دستگاه در ورزش مهرانه بود.

"مهندس بیات"، عضو هیئت امنای مهرانه در ورزش صبحگاهی گفت:"امیدواریم مردم با حمایت از برنامه های پیشگیری، نیاز به درمان را به حداقل ترین میزان برسانند"

مدیرکل انتقال خون استان در ورزش صبحگاهی مهرانه نیز با بیان اینکه ضمن گرامیداشت چهل و چهارمین سال تاسیس سازمان انتقال خون اعلام کرد: اهداکنندگان خون به عنوان خیرین سلامت، از سرمایه های اولیه و مهم نظام سلامت اند.

وی از مردم و ورزشکاران اعم از زن و مرد خواست تا برای سلامتی خود و خدمت به همنوع خون خود را اهدا نمایند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26