97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

ورزش صبحگاهی مفرح مشترک مهرانه با ورزشکاران مدارس فوتبال استان زنجان در محل پارک ملت برگزار شد

ورزش صبحگاهی مفرح مشترک مهرانه با ورزشکاران مدارس فوتبال استان زنجان در محل پارک ملت برگزار شد

ورزش صبحگاهی مفرح مشترک مهرانه با ورزشکاران مدارس فوتبال استان زنجان در محل پارک ملت برگزار شد ورزش صبحگاهی مفرح مشترک مهرانه با ورزشکاران مدارس فوتبال استان زنجان در محل پارک ملت برگزار شد

ورزش صبحگاهی مفرح مشترک مهرانه با ورزشکاران مدارس فوتبال استان زنجان روز جمعه 5 مرداد 97 همراه با سئوالات ورزشی و اهدای جوائز به برگزیدگان برگزار شد.

مدیرعامل مهرانه در ورزش صبحگاهی پرشور این مجموعه با بیان اینکه مهرانه با آموزش و پیشگیری با سرطان مقابله خواهد کرد، گفت: زنجان با حمایت خانواده های زنجانی به شهر ورزش های همگانی تبدیل خواهد شد"

مهندس وثوق در بین ورزشکاران و خانواده های زنجانی افزود: "به همت مردم زنجان کلینیکی برای حمایت از مبتلایان به سرطان ساختیم که مشابه آن در تهران و ایران نیست"

همچنین سطلانی، دبیر هیئت فوتبال استان زنجان با بیان اینکه ورزش مهرانه از مفرح ترین ورزش های همگانی است از برنامه های حوزه پیشگیری مهرانه حمایت کرد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26
توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
مسئول کمیته قلک مهرانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اسفند 97 مطرح کرد؛ توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
1398/01/25