97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

ارائه خدمات رایگان رادیوتراپی مهرانه به بیماران مبتلا به سرطان کل کشور

در بازدید مدیرعامل خبرگزاری فارس از مهرانه مطرح شد؛ ارائه خدمات رایگان رادیوتراپی مهرانه به بیماران مبتلا به سرطان کل کشور

ارائه خدمات رایگان رادیوتراپی مهرانه به بیماران مبتلا به سرطان کل کشور در بازدید مدیرعامل خبرگزاری فارس از مهرانه مطرح شد؛

ارائه خدمات رایگان رادیوتراپی مهرانه به بیماران مبتلا به سرطان کل کشور

"مهندس جواد گرانمایه"، مسئول کلینیک تخصصی مهرانه عصر سه‌شنبه 2 مرداد 97 در بازدید مسئولین خبرگزاری فارس با ارائه گزارشی از تاریخچه تشکیل و تاسیس مهرانه و کلینیک تخصصی این مجموعه و برنامه‌ها و چشم اندازهای آتی اظهار کرد: برخلاف کل کشور در این مرکز ارتباط مالی بین بیمار و پزشک کاملا قطع است.

وی با اشاره به خدمات رادیوتراپی و اسکان رایگان به بیماران مبتلا به سرطان کل کشور در کلینیک مهرانه و استقرار تجهیزات فوق پیشرفته پزشکی عنوان کرد: برای اولین بار در خاورمیانه، دستگاه سی تی سیمولاتور در مهرانه زنجان مستقر شده است.

وی با ارائه توضیحاتی از نحوه درمان بیماران در این مرکز گفت: در حال حاضر به جز زنجان، مهمانسرای مهرانه در تهران به بیماران مبتلا به سرطان که برای درمان به پایتخت مراجعه کرده‌اند خدمات رایگان ارائه می‌دهد.

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه همچنین به برنامه‌های حوزه آموزش و پیشگیری این مجموعه به عنوان اولویت‌های برنامه‌ریزان و صاحبنظران مهرانه اشاره کرد و افزود: برنامه‌های آموزش و پیشگیری را در 4 محوز ورزش، عدم استعمال سیگار و دخانیات، تولید، توزیع و مصرف غذا و تغذیه سالم، برگزاری کلاس و کارگاه‌های پیشگیری از سرطان را در سال 94 آغاز کرده ایم و در حال حاضر 200 خیر در کمیته آموزش و پیشگیری با مهرانه برای تحقق اهداف فعالیت می کنند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26