97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

حمایت مالی کارمندان 39 دستگاه دولتی و خصوصی زنجان از بیماران مهرانه

قائم‌مقام کمیته جذب کمک‌های مالی مهرانه مطرح کرد؛ حمایت مالی کارمندان ۳۹ دستگاه دولتی و خصوصی زنجان از بیماران مهرانه/افزایش ۳۶ درصدی کمک‌های مالی اینترنتی در بهار ۹۷

حمایت مالی کارمندان 39 دستگاه دولتی و خصوصی زنجان از بیماران مهرانه قائم‌مقام کمیته جذب کمک‌های مالی مهرانه مطرح کرد؛


حمایت مالی کارمندان 39 دستگاه دولتی و خصوصی زنجان از بیماران مهرانه/افزایش 36 درصدی کمک‌های مالی اینترنتی در بهار 97 


"آتوسا اسکندری"، قائم‌مقام کمیته جذب کمک‌های مالی مهرانه با بیان این‌که این کمیته شامل واحدهای کسر از حقوق، ماهیانه، موردی و اینترنتی می‌باشد که اداره هر واحد زیر نظر مسئول کمیته توسط خیران صورت می‌گیرد، اظهار کرد: واحد "کسر از حقوق" برقراری ارتباط با ادارات، سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌ها را بر عهده دارد و ضمن دعوت از پرسنل آن دستگاه‌ها جهت بازدید از کلینیک و عملکرد مهرانه از کسانی که به صورت داوطلبانه با میل باطنی حاضر به کمک و یاری مهرانه هستند با هماهنگی دستگاه مربوطه ماهیانه مبلغی ولو ناچیز یا کسر از حقوق و واریز به حساب مهرانه را در دستور کار دارد.


وی با اعلام این‌که در سال 96، 36 ارگان دولتی و خصوصی و شرکت‌ها و واحدهای تولیدی در حوزه کسر از حقوق با این کمیته همکاری کرده‌اند، تصریح کرد: در سه ماهه نخست سال جاری نیز این تعداد به 39 اداره رسیده است.

اسکندری اضافه کرد: میزان کمک‌های مالی خیرین به لحاظ کسر از حقوق در بهار 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل 16 درصد افزایش داشته است.

وی در معرفی واحدهای "ماهیانه" و "موردی" هم گفت: واحد "ماهیانه" و "موردی" در وهله نخست افرادی را که تمایل به یاری مهرانه را دارند شناسایی و با عضو نمودن آن‌ها در این انجمن با تکمیل فرم عضویت اقدام به صدور قبض ماهیانه با مبلغ درخواستی خود شخص نموده و توسط پرسنل مهرانه به درب منازل یا محل کار افراد ارسال و وجه موردنظر را دریافت و به حساب مهرانه واریز می‌نمایند، لازم به ذکر این موضوع است که خیرین این واحد نیز در صورت تمایل می‌توانند مبلغ ماهیانه خود را افزایش دهند.

وی همچنین از افزایش 13 درصدی میزان کمک های ماهانه خیرین در بهار 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داده و میزان کمک‌های اینترنتی خیرین برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان را قابل قبول خواند و به افزایش 36 درصدی این حمایت ها در بهار 97 نسبت به بهار 96 اشاره کرد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26