97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

پنجمین دفتر مهرانه در شهرستان خدابنده افتتاح شد

پنجمین دفتر مهرانه در شهرستان خدابنده افتتاح شد

پنجمین دفتر مهرانه در شهرستان خدابنده افتتاح شد پنجمین دفتر مهرانه در شهرستان خدابنده افتتاح شد

سه‌شنبه 26 تیر 97، دفتر مهرانه در شهر کرسف با حضور "بهروز کاوندی"، مسئول کمیته شهرستان‌ها، شهردار قیدار، اعضای شوراهای شهرستان خدابنده و حجت الاسلام فیضی، امام جماعت شهر افتتاح شد.

"بهروز کاوندی" در سخنرانی بین نمازگزاران مسجد شهر کرسف ضمن تقدیر از تلاش های اعضای هیئت اجرایی شهرستان خدابنده با اشاره به سطح خدمات دارو و درمان مهرانه به بیماران استان زنجان و نقاط تابعه و اجرای برنامه‌های پیشگیری با هدف ارتقا سطح سلامت مردم ابراز کرد: راه اندازی دفتر مهرانه در کرسف می تواند در جلوگیری از مراجعه بیماران به دفتر قیدار و کاهش هزینه‌های رفت و آمد بیماران و خانواده‌های آنان و تکریم ارباب رجوع نقش مهمی ایفا کند.

وی با بیان اینکه مهرانه حاصل شعور مردم پایتخت شور و شعور حسینی است، تصریح کرد: خیرین زنجانی با وابستگی به تعلقات دینی و مذهبی خود مهرانه را ساخته و اداره می‌کنند.

"محمد محمدی"، رئیس هیئت اجرایی مهرانه در شهرستان خدابنده نیز با اشاره به راه اندازی دفتر مهرانه در شهرهای قیدار، سهرورد، سجاس و نوربهار افزود: دفتر کرسف پنجمین دفتر مهرانه در شهرستان خدابنده می باشد که با جدیت در بحث شناسایی بیماران مبتلا به سرطان، خدمت به بیماران تحت پوشش و برگزاری کارگاه‌ها و کلاس های پیشگیری از سرطان و اطلاع رسانی های مربوطه در حوزه ترویج تولید، توزیع و مصرف غذا و محصولات سالم انجام وظیفه خواهد کرد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه" 
نظر شما چیست
آخرین اخبار
مادر شهید والامقام "سعید تقیلو" به احسان فرزندش مبلغ 500 میلیون ریال را انجمن مهرانه اهداء کرد
مادر شهید والامقام "سعید تقیلو" به احسان فرزندش مبلغ 500 میلیون ریال را انجمن مهرانه اهداء کرد
1397/10/29
مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه در مراسم معارفه داوطلبان زنجانی؛ مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
1397/10/27
لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
مدیرعامل مهرانه در جمع مسئولین و کمیته ها و واحدهای مستقل تاکید کرد؛ لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
1397/10/27