97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

معرفی 90 بیمار میانه ای مبتلا به سرطان جهت تشکیل پرونده در دفتر مرکزی مهرانه زنجان

مدیر اجرایی مهرانه میانه خبر داد؛ معرفی ۹۰ بیمار میانه ای مبتلا به سرطان جهت تشکیل پرونده در دفتر مرکزی مهرانه زنجان

معرفی 90 بیمار میانه ای مبتلا به سرطان جهت تشکیل پرونده در دفتر مرکزی مهرانه زنجان مدیر اجرایی مهرانه میانه خبر داد؛

معرفی 90 بیمار میانه ای مبتلا به سرطان جهت تشکیل پرونده در دفتر مرکزی مهرانه زنجان

مدیر اجرایی مهرانه میانه روز چهارشنبه 13 تیرماه 97 در نشست  با "منیره فیروزه" ، مسئول کمیته منابع انسانی که خانم ها سهرابی و ماهیار  از قائم مقام های کمیته و خیرین میانه ای نیز حضور داشتند، به تلاش های مستمر خیرین در تاسیس دفتر در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با حداقل هزینه و تجهیزات دفتر مهرانه اهدایی را در بهترین نقطه شهر راه اندازی کرده ایم.

 "مظفر اجلی"، مدیر اجرایی مهرانه میانه با بیان اینکه از ابتدای تاسیس دفتر تاکنون 117 بیمار مراجعه کننده به دفتر مهرانه میانه ثبت شده است، اضافه کرد:نزدیک 90نفر از این بیماران به زنجان مراجعه کرده است.

اجلی با بیان اینکه با دهیاران بخش مرکزی و کندوان به منظور پیشبرد اهداف جلسات مربوطه صورت گرفته است، ابراز کرد: با توجه به اینکه بخش کندوان مرکز تولید سیب است در تلاشیم به تاسی از مهرانه طارم اهدای درختان سیب به بیماران از سوی باغداران را به عنوان فرهنگ مهرورزی در میانه نهادینه نماییم.

اجلی با اشاره به حمایت ورزشکاران دو ومیدانی، دوچرخه سواری و ... از مهرانه در میادین بین المللی ورزشی ضعیف بودن منابع انسانی حتی در بدنه هیئت اجرایی را از نقاط ضعف دفتر مهرانه در میانه اعلام کرد و گفت: آقای سلطانی برنده برنامه تلویزیونی دورهمی و از شهروندان میانه ای نیز چک 10 میلیون تومانی را برای حمایت از مهرانه به دفتر این مجموعه در میانه هدیه کرد.

اجلی ضمن تاکید بر لزوم برنامه ریزی های مدون جهت گرامیداشت سالروز افتتاح دفتر مهرانه میانه ابراز کرد: در تلاشیم حمایتهای میانه ای های مقیم تهران را جذب کنیم.

کمبود مدرس جهت برگزاری کارگاه پیشگیری از سرطان، عدم برگزاری ورزش همگانی از جمله مسائل دفتر مهرانه میانه بود که از سوی مدیر اجرایی شهرستان اعلام شد.

"روابط عمومی انجمن مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
دوچرخه سواران مهرانه‌ای به شهر "ماسال" جمهوری آذربایجان رسیدند
دوچرخه سواران مهرانه‌ای به شهر "ماسال" جمهوری آذربایجان رسیدند
1397/12/28
تشکیل کارگروه های تخصصی جهت بهره مندی از تکنولوژی های نوین اطلاع رسانی با هدف معرفی مهرانه به اقشار مختلف مردم
مسئول روابط عمومی مهرانه؛ تشکیل کارگروه های تخصصی جهت بهره مندی از تکنولوژی های نوین اطلاع رسانی با هدف معرفی مهرانه به اقشار مختلف مردم
1397/12/28
شاید واقعا زندگی زیاد هم سخت نیست و همین گذر زمان هم این سختی را کمتر میکند.
مهربانی را با آمدن بهار و سال جدید، از یک دیگر دریغ نکنیم! در واپسین روز های آخر سال که اسفند چمدان بسته، ما را ترک میکند و مژده ی آمدن بهار را میدهد ؛می اندیشم به دنیایی که اینروزها زیادی بی رحم ش ...
1397/12/27
حضور موفق مهرانه در فضاهای مجازی با بهره گیری از امکانات صوتی و تصویری نوین
مسئول سمعی بصری مهرانه در نشست سالانه با مدیرعامل با اشاره به عملکرد یک ساله این واحد مطرح کرد؛ حضور موفق مهرانه در فضاهای مجازی با بهره گیری از امکانات صوتی و تصویری نوین
1397/12/27
اطلاعیه
اطلاعیه
1397/12/27