97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

خیرین کمیته های قلک و بانوان دفتر مهرانه بیجار جهت کسب اطلاع از تجارب موفق مهرانه در دفاتر مهرانه زنجان حضور یافتند

خیرین کمیته های قلک و بانوان دفتر مهرانه بیجار جهت کسب اطلاع از تجارب موفق مهرانه در دفاتر مهرانه زنجان حضور یافتند

خیرین کمیته های قلک و بانوان دفتر مهرانه بیجار جهت کسب اطلاع از تجارب موفق مهرانه در دفاتر مهرانه زنجان حضور یافتند خیرین کمیته های قلک و بانوان دفتر مهرانه بیجار جهت کسب اطلاع از تجارب موفق مهرانه در دفاتر مهرانه زنجان حضور یافتند

"مینا ارغوانی فرد"، مسئول کمیته قلک مهرانه در این برنامه که ظهر شنبه 9 تیر 97 برگزار شد، با اشاره به فرآیندهای مربوط به تخلیه و دریافت و سفارش قلک ها اظهار کرد: تمامی اقدامات مربوط به متمرکز کردن مبالغ و وجوه نقدی واریزی به قلکهای مهرانه در کمیته قلک مهرانه به صورت سیستماتیک ثبت می گردد.

وی با اشاره به حضور فعال خیرین فعال در کمیته قلک در طیفهای مختلف نظیر بازنشستگان، افراد خانه دار، دانشجو و کارمند و ... برای اداره امورات مربوط به این کمیته خاطرنشان کرد: مهرانه تا به امروز با حضور داوطلبانه خیرین نیک اندیش توانسته است در کاستن درد و رنج بیماران مبتلا به سرطان و هموار نمودن مسیر درمان بیماران با حمایت مالی خیرین نقش بسزایی را ایفا نموده است که افتخارآمیز است.


در این برنامه که "علیرضا علیخانی"، رئیس هیئت اجرایی دفتر مهرانه بیجار نیز حضور داشت، خانم ارغوانی فرد به عنوان مسئول کمیته بانوان مهرانه با اشاره به فعالیت بانوان در قالب زیرگروه های مربوط به پیشگیری، مهمانسرا، خیاطی، تغذیه مدارس، ورزش، تبلیغات، بازارچه و مذهبی تصریح کرد: برپایی بازارچه های خیریه، جشن های مناسبتی از جمله برنامه هایی است که به صورت منسجم توسط بانوان زنجانی خیر در این کمیته صورت می گیرد.

همچنین خیرین حاضر در بازدید هر یک جهت بهبود فعالیت کمیته های قلک و بانوان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26