97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

ارائه نکات پیشگیری از سرطان سینه و تشخیص به موقع آن با خودمعاینگی در محل کمیته بانوان مهرانه

ارائه نکات پیشگیری از سرطان سینه و تشخیص به موقع آن با خودمعاینگی در محل کمیته بانوان مهرانه

ارائه نکات پیشگیری از سرطان سینه و تشخیص به موقع آن با خودمعاینگی در محل کمیته بانوان مهرانه ارائه نکات پیشگیری از سرطان سینه و تشخیص به موقع آن با خودمعاینگی در محل کمیته بانوان مهرانه

خانم همتایی، مدرس خیر کمیته آموزش و پیشگیری از سرطان مهرانه عصر سه‌شنبه 5 تیر 97 در کارگاه آموزشی پیشگیری از ابتلا به سرطان، ورزش، عدم استعمال سیگار و دخانیات، کاهش مصرف بیش از حد غذاهای پرچربی و گرایش به مصرف انواع میوه‌جات و سبزیجات را عاملی مهم برای پیشگیری از سرطان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه سرطان سینه در بین زنان از انواع سرطان شایع می‌باشد، معاینه منظم بدن را گامی مهم و مؤثر برای تشخیص به موقع آن دانست و اصول خودمعاینگی را به بانوان حاضر در جلسه ارائه کرد.

همچنین "مینا ارغوانی‌فرد"، مسئول کمیته بانوان مهرانه با اشاره به استقبال انجمن از بانوان نیکوکار جهت حضور در فعالیت‌های مربوط به مهرانه تصریح کرد: مهرانه به حمایت و حضور فیزیکی بانوان زنجانی در برنامه‌های بشردوستانه نیازمند است.

وی از بانوان زنجانی خواست تا برای پر کردن اوقات فراغت خود حضور در فضای معنوی مهرانه را برای یک بار هم که شده تجربه کنند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26