97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

معاینه منظم سینه‌ها می‌تواند در پیشگیری از ابتلا به سرطان سینه و تشخیص به موقع آن نقش مهمی ایفا کند

مدرس کمیته آموزش و پیشگیری مهرانه در کارگاه آموزشی؛ معاینه منظم سینه‌ها می‌تواند در پیشگیری از ابتلا به سرطان سینه و تشخیص به موقع آن نقش مهمی ایفا کند

معاینه منظم سینه‌ها می‌تواند در پیشگیری از ابتلا به سرطان سینه و تشخیص به موقع آن نقش مهمی ایفا کند مدرس کمیته آموزش و پیشگیری مهرانه در کارگاه آموزشی؛

معاینه منظم سینه‌ها می‌تواند در پیشگیری از ابتلا به سرطان سینه و تشخیص به موقع آن نقش مهمی ایفا کند

"زهره سلیمانی"، مدرس خیر کمیته آموزش و پیشگیری مهرانه سه شنبه 29 خرداد 97 در کارگاه آموزشی که در محل کمیته بانوان برگزار گردید، با بیان اینکه سرطان سینه بر خلاف بسیاری از سرطان ها اگر در مراحل اولیه تشخیص داده شود به راحتی قابل  درمان است، اظهار کرد: مطالعات ثابت کرده اند که معاینه منظم سینه توسط خود شخص در هر ماه اولین قدم در غربالگری سرطان سینه بانوان است که با معاینه پزشک و پیگیری نکات ارائه شده توسط وی تکمیل می گردد .

وی ضمن تشریح نحوه تشخیص تومور سرطانی در سینه و چگونگی معاینه سینه توسط خود شخص تاکید کرد: بانوان به عنوان ستون اصلی خانه موظفند جهت ارتقا سطح سلامت اعضای خانواده حتی‌الامکان از سرو غذاهای پرچرب پرهیز کرده و نسبت به مصرف انواع میوه گرایش یابند.

همچنین "مینا ارغوانی‌فرد"، مسئول کمیته بانوان در این جلسه با اشاره به حضور پررنگ بانوان در واحدها و زیرگروه‌های کمیته از شرکت‌کنندگان خواست تا بنا به علاقمندی خود مهرانه را در تحقق اهداف متعالی یاری کنند.

در پایان بانوان حاضر در کارگاه آموزشی از بازارچه دائمی مهرانه واقع در محل ساختمان کمیته بانوان بازدید کردند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26