97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

کمیته اطلاع‌رسانی و خبری متشکل از فعالان رسانه‌ای خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها در مهرانه تشکیل می‌شود

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران استان زنجان خبر داد: کمیته اطلاع‌رسانی و خبری متشکل از فعالان رسانه‌ای خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها در مهرانه تشکیل می‌شود

کمیته اطلاع‌رسانی و خبری متشکل از فعالان رسانه‌ای خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها در مهرانه تشکیل می‌شود رئیس انجمن صنفی خبرنگاران استان زنجان خبر داد:

کمیته اطلاع‌رسانی و خبری متشکل از فعالان رسانه‌ای خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها در مهرانه تشکیل می‌شود
 
رئیس انجمن صنفی خبرنگاران استان زنجان از آمادگی مدیرعامل مهرانه جهت تشکیل کمیته اطلاع‌رسانی و خبری متشکل از فعالان رسانه‌ای خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها در مهرانه با هدف معرفی خدمات و رسالت‌های بشردوستانه این مجموعه به آحاد مردم خبر داد.

"رضا رحیم پور"، رئیس انجمن صنفی خبرنگاران زنجان ظهر جمعه 4 خرداد 97 در بازدید فعالان رسانه‌ای روزنامه "زنگان امروز" از کلینیک تخصصی مهرانه با اشاره به سطح خدمات این مجموعه اظهار کرد: در دورانی که ارزش‌های انسانی کمرنگ شده مهرانه مروج کار خیر در سطح استان و حتی کشور شده است که ضروری است معرفی این مجموعه به افکار عمومی مورد توجه باشد.

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران استان زنجان با عنوان "طبق اظهارات مدیرعامل مهرانه بر خلاف باورهای مردم، میزان ابتلا به سرطان در زنجان صعودی نیست و در خط مستقیم قرار دارد" خاطرنشان کرد: تیم رسانه‌ای استان زنجان توانایی دارد با ظرافت و به شیوه هنرمندانه دغدغه کاذبی که برای مردم زنجان در این مورد ایجاد شده را مورد بررسی دقیق قرار دهد.

وی ضمن تاکید بر لزوم راه‌اندازی مرکز تحقیقاتی و پژوهشی در مورد بیماری سرطان توسط دلسوزان مهرانه ادامه داد: تحقیق و پژوهش می‌تواند کاری مفید و موثر جهت تکمیل زنجیره خدمت بشردوستانه مهرانه و مهر تائیدی بر رسالت‌های متعالی این مجموعه باشد.

رحیم‌پور در پی درخواست مدیرعامل مهرانه مبنی بر لزوم همراهی مجدانه اصحاب رسانه با انجمن نیز پیشنهاد کرد به منظور معرفی خدمات و رسالت‌های بشردوستانه این مجموعه به آحاد مردم کمیته اطلاع‌رسانی و خبری جهت انعکاس منسجم اخبار و رویدادهای مهرانه با مشارکت تمامی اصحاب رسانه در مهرانه تشکیل گردد که این موضوع مورد موافقت مدیرعامل قرار گرفت.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26
توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
مسئول کمیته قلک مهرانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اسفند 97 مطرح کرد؛ توزیع 671 قلک مهرانه در اماکن خدماتی، عمومی و منازل شهروندان زنجان
1398/01/25