97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

با تفکر صعودی بودن میزان ابتلا به سرطان در زنجان موافق نیستیم

مدیرعامل مهرانه در بازدید روزنامه‌نگاران و فعالان مطبوعاتی روزنامه "زنگان امروز"؛ با تفکر صعودی بودن میزان ابتلا به سرطان در زنجان موافق نیستیم

با تفکر صعودی بودن میزان ابتلا به سرطان در زنجان موافق نیستیم مدیرعامل مهرانه در بازدید روزنامه‌نگاران و فعالان مطبوعاتی روزنامه "زنگان امروز"؛

با تفکر صعودی بودن میزان ابتلا به سرطان در زنجان موافق نیستیم

مدیرعامل مهرانه همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر سرطان خیز بودن زنجان گفت: بر اساس آمارهای مهرانه با تفکر صعودی بودن میزان ابتلای سرطان در زنجان موافق نیستیم.

"مهندس اصغر وثوق"، مدیرعامل مهرانه ظهر جمعه 4 خرداد 97 در بازدید روزنامه‌نگاران و فعالان مطبوعاتی روزنامه "زنگان امروز" از کلینیک تخصصی مجموعه اظهار کرد: از سال ابتدای تاسیس مهرانه (سال 85) تا کنون 6600 فقره پرونده مربوط به مبتلایان به سرطان استان زنجان و سه شهرستان خارج از استان (میانه، تکاب و بیجار) تشکیل شده است.

وی با اشاره به ارائه خدمات رادیوتراپی رایگان به بیماران استان زنجان سراسر کشور توسط مهرانه تصریح کرد: خدمات رادیوتراپی رایگان مهرانه شامل تمامی بیماران کشور می‌شود اما این مجموعه در حوزه ارائه خدمات رایگان (بیش از 90 تا 100 درصد) دارو، شیمی‌درمانی و جراحی تنها در قبال بیماران استان زنجان و 3 شهرستان نامبرده خارج از استان متعهد می‌باشد.

بنیانگذار مهرانه با عنوان "در ابتدای تاسیس به فکر خدمتی متفاوت به مردم بودیم اما فکرش را نمی کردیم که به این سطح از خدمات برسیم که روزی افتخار زنجان و ایران شویم" به حمایت بی‌چون و چرای خیرین بااخلاص زنجانی از ابتدای تاسیس مهرانه اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 120 هزار خیر زنجانی از مهرانه حمایت می‌کنند، بر اساس آمارهای کمیته منابع انسانی روزانه به طور متوسط 700 خیر جهت اداره امور محوله در دفاتر مهرانه حضوری فعال دارند.

وی با اشاره به حمایت مالی ماهانه 700 میلیون تا یک میلیارد تومانی مردم از مهرانه با واریز کمک‌های نقدی به قلک‌های این مجموعه از رسانه‌ها خواست تا برای معرفی ظرفیت مردمی گران‌بهای استان زنجان پای کار بیایند.

مدیرعامل مهرانه رسانه‌ها را چشم و گوش جامعه دانست و از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران خواست تا کمی هم در کنار انعکاس اخبار سازمان های اجرایی نسبت به تبلیغ و معرفی مجموعه مهرانه و سازمان های خیریه استان زنجان که با حمایت مردمی توانسته‌اند به عنوان پشتیبان قوی بار مالی روی دوش دولت‌ها را بکاهند، اقدام نمایند.

وی با اشاره به هزینه 40 میلیارد تومانی در ساخت و احداث کلینیک تخصصی مهرانه تا به امروز ادامه داد: در این اوضاع وانفسای کنونی مهرانه توانسته است به لطف خدا و حمایت مردم در پیشبرد اهداف خود بدون هیچ مشکلی اقدامات قابل توجهی انجام دهد، همچنین در تلاشیم به منظور نیل به رسالت‌ها در آینده با رساندن مبلغ 40 میلیارد تومان به 200 میلیارد تومان برنامه‌های سلامت‌محور خود را عملیاتی نمائیم.

مهندس وثوق با عنوان "صاحبان اصلی مهرانه مردم و اصحاب رسانه هستند" ابراز کرد: انتظار داشتیم حدود 3 سالی که مرکز رادیوتراپی مهرانه راه‌اندازی شده است اصحاب رسانه نسبت به معرفی خدمات این مجموعه و تبلیغ کار خیر با مهرانه همراهی خوبی داشته باشند.

وی با اشاره به ثبت سند 70 میلیارد تومانی خیر گرامی زنجانی مقیم تهران، "حاج رسول اربابی" جهت خرید دستگاه تشخیصی فوق پیشرفته  پت اسکن با قیمت حدود 30 تا 40 میلیارد تومان و خرید دستگاه فوق  پیشرفته درمانی سایبر نایف تصریح کرد: این خیر به شرط عمری سند شش دانگ منزل شخصی و گاراژ خود را جهت حمایت از مبتلایان به سرطان به مهرانه اهدا کرده است.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاران روزنامه زنگان امروز مبنی بر تاثیر آلودگی کارخانجات سرب و روی بر سلامتی مردم زنجان و ارتباط مستقیم آن به شیوع بیماری سرطان در این شهر نیز گفت: سرب و روی می تواند عامل سرطان باشد ولی بهتر است مردم بدانند استعمال سیگار، مصرف فست فود، عدم توجه به ورزش هم می‌تواند زمینه‌ساز ابتلا به سرطان باشد،  3 سال است فعالیت‌های ورزشی را در شهربازی برگزار کرده‌ایم ولی میزان استقبال شهروندان از این برنامه رضایت‌بخش نیست
مدیرعامل مهرانه همچنین در پاسخ به یکی از فعالان رسانه‌ای حاضر در جمع مبنی بر سرطان خیز بودن زنجان نیز افزود: بر اساس آمارهای مهرانه با تفکر صعودی بودن میزان ابتلا به سرطان در زنجان موافق نیستیم.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
وظیفه ما گسترش فرهنگ حاکم در مهرانه به سراسر کشور است
مؤسس انجمن مهرانه در نشست فعالان سازمان های مردم نهاد با استاندار زنجان؛ وظیفه ما گسترش فرهنگ حاکم در مهرانه به سراسر کشور است
1397/10/24
اقدامات صورت گرفته در"مهرانه" بی‌نظیر است
استاندار زنجان در نشست با فعالین سازمان های مردم نهاد مطرح کرد؛ اقدامات صورت گرفته در"مهرانه" بی‌نظیر است/ توانمندسازی سمن‌ها و قرار دادن اعضای آنها در کنار مدیران؛ برنامه مورد تاکید سال آینده
1397/10/24
توصیف مهرانه پس از لمس و درک خدمات بی‌دریغش به بیماران و خانواده‌های آنان، ممکن است
خیر فرهنگی واحد آموزش تحصیلی مهرانه؛ توصیف مهرانه پس از لمس و درک خدمات بی‌دریغش به بیماران و خانواده‌های آنان، ممکن است
1397/10/24
مراسم مولودی‌خوانی در محل مهمانسرای مهرانه زنجان با حضور بیماران برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س)؛ مراسم مولودی‌خوانی در محل مهمانسرای مهرانه زنجان با حضور بیماران برگزار شد
1397/10/24
حمایت مالی کارمندان شاغل در 38 اداره دولتی و خصوصی زنجان از مهرانه
قائم مقام کمیته جذب مشارکت‌های مالی مهرانه مطرح کرد؛ حمایت مالی کارمندان شاغل در 38 اداره دولتی و خصوصی زنجان از مهرانه/ افزایش 44 درصدی واریزی‌های اینترنتی خیرین به حساب مهرانه در 9 ماهه نخست سا ...
1397/10/23
پرستار بودن یعنی؛ قشنگ ترین اتفاق زندگی!
به بهانه گرامیداشت 22 دی ماه؛ روز پرستار چنین روزی یادآوری میکند که این بار ما مراقب پرستاران باشیم، جامعه به آنها نیاز دارد پرستاران را دوست بداریم!
1397/10/22