97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه را نه اشخاص عادی بلکه خیرینی از جنس خداوند ساخته‌اند که سرشار از معنویت‌اند

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از مهرانه: مهرانه را نه اشخاص عادی بلکه خیرینی از جنس خداوند ساخته‌اند که سرشار از معنویت‌اند

مهرانه را نه اشخاص عادی بلکه خیرینی از جنس خداوند ساخته‌اند که سرشار از معنویت‌اند معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از مهرانه:

مهرانه را نه اشخاص عادی بلکه خیرینی از جنس خداوند ساخته‌اند که سرشار از معنویت‌اند

"سیدمحمود نوابی"، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت سه‌شنبه 18 اردیبهشت 97 با همراهی ناصر فغفوری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از کلینیک تخصصی مهرانه بازدید کرد و با توضیحات مهندس گرانمایه، رئیس کلینیک با خدمات 12 ساله این تشکل مردم‌نهاد و تاریخچه پرافتخار مرکز آشنا شد.

وی در حاشیه بازدید از کلینیک تخصصی مهرانه با عنوان "قبل از حضورم در مهرانه چنین تصوری از یک موسسه خیریه مردمی نداشتم" ادامه داد: تشکیلات نظام‌مند و سازمان‌یافته با بالاترین کلاس کاری به لحاظ تجهیزات نوین پزشکی، طراحی، ابتکارها و خلاقیت‌های بکارگیری شده در احداث هتل حاکی از مدیریت منظم در مهرانه است.

رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به آیه شریفه "هذا من فضل ربی" تصریح کرد: مهرانه را نه اشخاص عادی بلکه خیرینی از جنس خداوند ساخته‌اند که سرشار از معنویت‌اند.

نوابی با بیان اینکه "حتی در بیمارستان‌های خصوصی نیز نمی توان چنین محیطی را شاهد بود"، عنوان کرد: مهرانه مجموعه‌ای کم نظیر در سطح کشور است که به لطف خدا و پشتوانه مردم زنجان بدون هیچ محدودیتی از سرتاسر کشور و حتی خارج از کشور نسبت به پذیرش بیماران مبتلا به سرطان اقدام می‌کند که قابل تقدیر است.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26