97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

بسیار خوشحالم در مجموعه‌ای فعالیت می‌کنم که کاستن درد مبتلایان به سرطان از اولویت‌های آن است

خیر کمیته آموزش و پیشگیری مهرانه: بسیار خوشحالم در مجموعه‌ای فعالیت می‌کنم که کاستن درد مبتلایان به سرطان از اولویت‌های آن است

بسیار خوشحالم در مجموعه‌ای فعالیت می‌کنم که کاستن درد مبتلایان به سرطان از اولویت‌های آن است خیر کمیته آموزش و پیشگیری مهرانه:

بسیار خوشحالم در مجموعه‌ای فعالیت می‌کنم که کاستن درد مبتلایان به سرطان از اولویت‌های آن است

"نرگس الماسی"، لیسانس فیزیک از خیرین کمیته آموزش و پیشگیری مهرانه که پس از حضور در دوره‌های مربوط به مدرسین این کمیته جهت ارائه آموزش‌های تغذیه سالم به دانش‌آموزان در مدارس حضور می‌یابد، عنوان می‌کند: از اردیبهشت 96، از طریق آشنایان با مهرانه آشنا شدم و با توجه به ماهیت کاری و تاثیرگذاری کمیته آموزش و پیشگیری که در ارتقا سطح سلامت مردم دارد برای حضور در کمیته پیشگیری ترغیب شدم.

وی که از حضور مداوم خود در مدارس به عنوان مدرس خیر کمیته آموزش و پیشگیری انجمن مهرانه خرسند است، می‌گوید: "در حال حاضر سرطان گریبانگیر بسیاری از خانواده هاست، و بسیاری از آنان دغدغه درمان و هزینه را در کنار بیماری دارند، بسیار خوشحالم در مجموعه‌ای فعالیت می‌کنم که کاستن درد مبتلایان به سرطان از اولویت‌های آن است".

خیر کمیته آموزش و پیشگیری مهرانه با بیان "همین که سالی یک نفر با بهره‌گیری از آموزش‌های پیشگیری از ابتلا به سرطان مهرانه به سرطان دچار نشود برایم کافیست" از تمامی همشهریان خواست تا نکات پیشگیری از ابتلا به سرطان را جدی بگیرند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
کمک بیست و چهار میلیون تومان یک خیر به دانش آموزان واحد آموزش تحصیلی مهرانه
1398/01/31
این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک ! این یادداشت تقدیم می شود به مهرانه؛ مأمن دل های جوانی که انسانیت از یادشان نرفته است !
1398/01/28
مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
خیر کمیته تبلیغات مهرانه: مهرانه خدمتگزار واقعی مردم است
1398/01/26